Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nézne furcsán, ha köszönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Nem nézne furcsán, ha köszönnék neki?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, hogy ha nem ismerem a kiszemelt lányt aki tetszik, csak köszönjek neki, aztán legközelebb beszélgethetünk.


Szerintem ez nem ilyen egyszerű, szóval azt hiszem inkább csak furcsállná, ha egy ismeretlen fiú köszönne neki. Nem azért, mert ez olyan szörnyű dolog lenne, csak egyszerűen szokatlan, és mivel nem ismerjük egymást, joggal érezhetné furcsának.


Szerintetek hogy van ez?


2010. szept. 16. 20:20
 1/8 nonév válasza:

Nem én általában aki tetszik annak köszönök és vissza is szoktak köszönni :D

szal hajrá

2010. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor is ha csak "látásból" ismeritek egymást? Párszor már összenéztünk, de ennyi, egyébként nem beszéltünk még. Ezért lenne furcsa szerintem, ha csak úgy köszönnék neki.
2010. szept. 16. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Köszönj!! És ha először nem is fog visszaköszönni a meglepetéstől,akkor köszönj másodszor is.

És harmadszorra már meg is szólíthatod.

2010. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem csak nyugodtan köszönj és mosolyogj rá:) először lehet hogy meglepődik. de ha következőbe találkoztok és ő is köszön és mosolyog akkor van esélyed szerintem:)
2010. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszönj neki persze, de utána ne menj el mellette, hanem ha visszaköszön akkor beszélgessetek. Akkor furcsán nézhetne ha köszönsz és elhúzod a csíkot :)


15/f Sok sikert!

2010. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áá úgy izgulok, remélem nem fog majd visszatartani a bátortalanságom.
2010. szept. 16. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 30 évvel ezelőtt az a fiú köszönt volna-------most más lenne az életem.Nem rég derült ki,hogy szerelmes volt belém.És én is belé.De egyikünk sem merte megtenni az első lépést.

Köszönj nyugodtan és mosolyogj.

2010. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma sajnos nem láttam, talán majd hétfőn.
2010. szept. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!