Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van a jelenlegi századba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van a jelenlegi században ekkora nőuralom (a kérdés konkrét)?

Figyelt kérdés
Mitől lett ez, mi a kiváltó ok, meddig várható még ez?
2022. ápr. 30. 04:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
85%

30

És olyankor mi van, ha a férfi kifejezetten örül, ha én "csak" a konyhaban vagyok, illetve én mamagelem a gyerekek körüli teendőket? Szerintem ez nem fekete-fehér!


Ugyanakkor, a kerdezőnek válaszolva, nincs nőuralom! Hacsak, nem arra gondol, "nőuralom" alatt, hogy most már a nők dönthetnek, hogy kivel kötik össze az életüket és kivel NEM! Karriert épitenek e inkább, vagy gyereket szülnek. Stb! Ez a feminizmus lényege! Hogy DÖNTHET a nő is sorsa felől! 50 éve erre még nem volt lehetőség, és ahhoz, hogy nőhöz juss, elég volt férfinak születned! Semmit nem kellett letenned az asztalra! A nők dolgoztak munkahelyen, mellette a házimunka 100%át megcsinálták! Szerinted az úgy rendben volt?

(Választ persze nem fogok kapni)

Hol van nőuralom???? Hol látsz ilyesmit?

(Választ persze erre sem fogok kapni)

2022. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
A ferj felaldozza az ifijusagat mert stikaban kell csajoznia ' melozik mint allat ' a nejetol 3 ev utan undorodik , kezeli a szules utani depressiojat , a gyerekere vagyonokat kolt , epitkezik sokszor sajat kezuleg , mindent megjavit otthon , aposatol , anyosatol herotja van , a hulyegyerekét a kollégáival korrepetáltja ,stikliket bevállal ezért lecsukják, 50 éves korára agyvérzést kap , 62 éves korára bekerül a afideszes pixisbe , 64 éves korára infarktust kap vagy rákot tehát campo di basso , es igy filler nyugdijat sem kap . Es mindezt miért ?
2023. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Egy taxisofortól hallottam azt az alpári kijelentést hogy minden nô curva . Egy biztos hogy férfi nélkül nem tud létezni , nincs véleménye , műszaki antitalentum , és hiszi hogy a világ a kopasz pulcsija körül forog .
2023. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!