Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott az exem? Szóljak a jelenlegi párjának?

Figyelt kérdés

Szóval kb 9 hónapot voltunk együtt. Aztán nem beszéltünk vagy 2 évig, majd véletlen összetalálkoztunk a reptéren. Végig beszélgettünk, amíg csak lehetett. Sokat kérdezett, érdeklődött, úgy láttam, örül nekem.

Mondta, majd beszéljünk még, majd ír.


Kicsivel később írt is, előtte napokkal késő este véletlen kedvelte az egyik képem (utána törölte), gondolom nézegette a profilomat. Most hétvégén kérdezte, hogy mikor utazom megint, sajnos ő most nem fog, csak később és sajnos nem találkozunk majd megint a reptéren.

Kérdezte, máshol is szeretnék-e találkozni vagy csak a reptéren szabad?

Közben van barátnője, látszólag nagyon jól elvannak, szeretik egymást, össze is illenek. Mit akar mégis? Vajon mellettem is ezt csinálta?


Mit tennének?

27/N, ő 33/F

Köszönöm a normális válaszokat.


2021. nov. 7. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melletted is ezt csinálta. Csajozott. Gátlástalan, pofátlan. Ne szólj a nőjének, ne avatkozz bele. Rázd le. Ne válaszolj neki. Ha a repteren összefuttok, csak kőszönj, légy távolságtartó. Nosztalgia party az ágyban?! Kell ez neked?
2021. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én azt mondom szólj neki. Fordított esetben neked is jól esne, ha valaki felvilágosítana, hogy milyen patkánnyal vagy együtt, és esélyed lenne keresni egy olyan embert, aki megbecsül, és nem csal meg.
2021. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ennyiből nem lesz semmi. Nem azt írta szexelne veled, ezt a meghívást bőven 50% feletti eséllyel el tudja adni a csajának úgy, hogy csak barátilag akart volna veled találkozni. Csak ennyi, ez a meghívás simán nem lesz perdöntő.
2021. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy a csaj bevenné azt, hogy a pasija az exét csak barátilag akarja elhívogatni. Bár mondjuk sokmindemt el lehet hitetni az emberekkel..
2021. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahha.
2021. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg nem szólnék neki. Még te lennél a hibás. Mindig a rossz hír hozójára haragudnak. Amúgy valld be, neked is tetszik a dolog. Honnan tudod, hogy kedvelte a képedet, majd törölte? Ilyen gyakran nézegeted? Inkább ne is beszélj vele.
2021. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!