Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mennyek oda egy lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mennyek oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés
van egy lány a buszmegálloban folyton szemezünk és nemtom hogy hogy mennyek oda hozzá mit mondjak neki.mert én szeretném ha lenne köztünk valami
2010. szept. 16. 17:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
igen és ne traktorral menj vagy trabanttal hanem bmw-vel legalább, az kell az úripics@kn@k és mondd neki: jaj te szegény, ne buszozzál már, itt a bmw-m, állok szolgálatodra, másban is!
2010. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Funktasztikus ***** válasza:
haver az ilyeneket gyorsan felejtsd el..
2010. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Helló, van nálad helyesírási szótár?
2010. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ülj mellé buszon és kezdj el vele beszélni-.- szerintem se kéne ezt eröltetned! ha már magadtol nem megy akkor ennyi...

de komolyan!

2010. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jó ég , szegény lány. Minek akarsz vele meg ismerkedni ha ő csak egy "úrip*csa"?
2010. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nemugyértem hanem h gazdagok meghogy elvankényztetve de nemlehetne arrol szo h arra válaszoltok léccci amit kérdezek??:)
2010. szept. 16. 19:04
 17/20 anonim ***** válasza:
soha!
2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

nemkéne köcsögnek lenni:/ elöször énis féltem ettől, h mit szól vagy milessz:)

Próbáld meg , hogy odamész és ráköszönsz , hogy szia:)

aranyosnak tünsz, lenne-e kedved ismerkedni?:)vagy aztmondja, hogy igen

vagy nem:(

de amúgy nempara!:) nemkell ettől félni..

előszőr én strandon próbáltam meg és sikerült:)

és ha aztmondta volna, hogy nem bocsi azsem para, hisz nem a világvége:)találsz másikat is az idő során:)

Fel a fejjel!! Sok Szerencsét:):)

2010. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ha ilyen véleménnyel vagy róla, minek akarsz odamenni hozzá?!
2010. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17:40-nek...


Én is egy elkényeztetett "úrip.csa" vagyok, de sosem vártam el, hogy a barátomnak BMW-je legyen, mert ez keveseknek adatik meg, ráadásul a pénz tizedrangú. Az már más kérdés, hogy miután összejöttünk, rá fél évre kapott a szüleitől. Nem kell ennyire beskatulyázni az embert.


És, hogy legyek egy kicsit ON is:


Ugyanazzal a busszal jár, amelyikkel te? Mert ha igen, akkor ülj le mellé, és mosolyogj rá, Hátha veszi a lapot. Aztán, ha ez nem működik, véletlenül bocsánatot kérsz, hogy ráléptél a lábára. Jobb esetben ellenkezni fog, és beindul a beszélgetés, rosszabban meg 1-2 szóval leráz. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2010. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!