Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem, én is neki, de. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tavaly jött a sulinkba ez a fiú,akkor beszéltük a barátnőkkel,hogy milyen aranyos,helyes,stb.

Mostanában pedig beszélgettem vele msn-en és bevallotta,hogy tetszem neki :).Csak az a baj,hogy neki van barátnője...

Most meg hogy megkezdődött a suli és minden nap találkozunk,olyankor mindketten mosolygunk és köszönünk egymásnak.:)nemrég meg egy kicsit összevesztem vele,hogy miért bunkó,stb.és most van egy olyan érzésem,hogy haragszik.legalábbis tegnap mikor beszélgettünk msn-en szűkszavú volt,nem volt olyan kezdeményező.Az előbb meg mikor felmentem,rám sem írt és egy kis idő múlva lement.

Szerintetek mit csináljak?:(egyre jobban tetszik,főleg mióta tudom,hogy én is neki.

én 14/L

ő 16/F


2010. szept. 16. 15:58
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Úristen már is összeveszni vele azt a k*rva életit neki xDDD háát ha össze is jöttök abból nem lesz hosszú kapcsolat az biztos:D És nyugodtan szakitsd szét őket ha már ilyen:D
2010. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Adryska ***** válasza:

Jaj mit csináljak...Ugyan mit, szerinted, ha van bnője és tetszel neki , akkor , ha veled összejön más nem fog neki megtetszeni ?...

Olyan kis naívak vagytok még lányok!Ez a srác abban a korban van, hogy ismerkedik...nem akar majd tőled se komolyat...

2010. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

haggyad..

ha tényleg szeretne tőlled vmit akk majd kezdeményez;)

2010. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hát szerintem a bunkozás is egy csajozási modszer am ö tudja h neked is bejön ?

Hát szerintem se akar egy komoly kapcsolatot de lehet hogy az lesz belőle. Ha úgy lesz szerintem járj vele és várd meg még ö lép. (:

2010. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

nem,ő még nem tudja,ma pedig beszéltünk a suliban személyesen is úgy,hogy ő kezdeményezett,szóval..lehet még belőle valami remélem..:D

2010. szept. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!