Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen korosztalyban erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztalyban erdemes kereselgelnem, ha a tudomany, komolyzene erdekel es hasonlo beallitottsagu ferfit szeretnek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Bármelyik korosztályban.
2022. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem iratkozol be inkább egy egyetemre és ismerkedsz egy normális emberrel a saját korosztályodban, aki egyébként tetszik?
2022. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem korosztályfüggő. Szerinted van, akit 20-25 évesen ezek egyáltalán nem érdekelnek, aztán csettintésre elkezd napi több órát foglalkozni a tudománnyal, kultúrával 30 vagy 50 évesen? A legtöbb ember az ilyen fajta érdeklődését gyerekkorából hozza magával és a közegből amiben felnőtt.
2022. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én mérnök vagyok vagyok és 11 évig zenéltem is. De nem mondanám, hogy különösebben érdekelnek ezek a területek. Na jó a tudományból 1-2 kevésbé unalmas rész, pl paleoasztronautika, paleontológia, de nem foglalkozom velük napi szinten, cak ha rámjön. A zene meg szép volt, jó volt, de elég is volt. 32f
2022. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagypolgári budai családba születtem, nagyszüleimnek is volt operabérlete így gyerekként is már oda jártam, nem minden tetszett, ami komolyzene, de megtaláltam köztük azokat, amik megszólítottak. Szerintem sincs ez korhoz kötve, nagyjából ugyanazokat szeretem mint amiket 18 évesen, most 30 évesen is rendszeresen járok a MÜPA-ba koncertekre. Az operák azok kevésbé fogtak meg,de ott is van néhány (pl. Turandot,Rigoletto,Varázsfuvola) amiket bármikor szívesen meghallgatok vagy akár megnézek. Alapvetően értelmiségi közegben érdemes keresgélned, egyetemeken vagy ha idősebb vagy olyan végzettségű társaságokban. Legalábbis jellemzően azokat érdeklik ezek a témák, akik eleve olyan családból jönnek, vagy első generációs értelmiségiként fiatalon magukba szívták a kultúrát.
2022. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
A sajátodban keressél... a hobbid nem változtat ezen az általános alapelven. Inkább az a kérdés, hogy hol ismerkedj? Hangversenyen, színházban, kiállításokon, stb.
2022. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem korosztály, hanem az személyfüggő.


A tudomány egy bizonyos szemszögből sok embert érdekel, de mennek bele mélyebben. A tudományos-ismeretterjesztő Magyarországon nincsenek ott a sikerlistákon.


A komolyzene meg olyan dolog, hogy az komoly embert feltételez.


Jómagam eléggé tág érdeklődésű ember vagyok. Én szeretem a tudományt, több ismeretterjesztő könyvem is van, olvastam Stephen Hawking, Richard Dawkins, Brian Cox, John Gribbin, Adam Rutherford műveit, és érdekel valamilyen szinten komolyzene is. A Moonloght szonáta az egyik kedvencem Beethoven-től.

2022. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*de nem mennek bele mélyebben
2022. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Yoda m. ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Az előttem szólók egészen jól nyilatkoztak. Igazàból ehhez én sem tudnék többet írni.


Viszont... a soraidból az jön le, h. inkább a kapcsolat felvétellel lehet gondod. Persze... mindkét fél részéről is, akár. Mert embert talàlni, aki képes lenne veled egy húron pendülni... azt nem olyan nehéz. De valahogyan kapcsolatba lèpni vele... ismerkedni, hogy ne legyél tolakodó és rámenős, avagy épp az ellenkezője: szende, nyüzüge bátortalan, önmagát alulértèkelő ... az már sokkal inkàbb szokott problémás lenni.

Èn legalábbis ezt veszem észre, immár ~60 év távlatából. Az ismerkedés megy nehezen. A kezdő lépés.(Anno magam is átéltem! Innen tudom.) Ám ez valamennyire érthető is. Ebben a mai, rohanó világban.


Egyetlen ötletem: légy asszertív... és legyél mindig őszinte, de mindig mindenben tarts mértéket.

És... ne fèlj attól, ha kudarcot vall a másik, avagy éppen te. Próbálkozni kell, s többször is, csak mindig egy picit másképpen. Vagyis... NE ragaszkodj mindig ugyanazon gondolataidhoz, szóhasználatodhoz, tetteidhez. És ne add fel egykönnyen...


Azt meg felejtsd el, hogy "próbàlkozzon a kutya!" - Ez így, ebben formában NEM igaz.

(Még Edison is több százszor próbálkozott a villanykörtével, mire sikerült neki feltalálni azt a példányt, ami nem csak pár órán át volt képes világítani!)


Erre gondolj... s kitartás!


Az ERŐ legyen veled!

2022. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

40 éves kor alatt semmiképp.

Fiatalabb koromban kb ki lehetett volna üldözni a klasszikus zenékkel a világból, nem érdekelt a politika, úgy ampakk semmilyen tudomány, legfeljebb a bárgyú autószerelgetések.

Na azóta teljesen átfordultam humánba, túl sok közöm már a régi énemhez nincs.

2022. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!