Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a mostani énem tényleg tetszik neki, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Már több, mint 2 éve volt, hogy egy sráccal randiztunk párszor, de semmi komoly nem volt, néhányszor lefeküdtünk kb, alig tudtam róla valamit, aztán 1-2 hónap után vége is lett.

Én nem felejtettem őt el sajnos azóta sem. Volt azóta barátom, szóval nem úgy kell elképzelni, hogy végig rajta agyaltam, csak bizonyos dolgokról mindig eszembe jutott, és szomorú lettem.


Pár hete újra elkezdtünk beszélni. Egy story-jával kapcsolatban írtam rá, meg hogy mi újság vele, de nem számítottam rá egyáltalán, hogy ilyen irányban alakulnak majd a dolgok. Elkezdett egyre gyakrabban válaszolni, egyre többet kérdezni, aztán már egész nap beszélünk, jó reggelt üzeneteket meg szíveket ír, meg tényleg baromi aranyos, érdeklődik minden iránt.

Holnap fogunk tudni találkozni, mert külföldi, és jön most ide egy hétre (anno itt tanult). Ezzel kapcsolatban is csomószor írta, hogy annyira várja, meg amiatt is bocsánatot kért többször, ahogy anno alakultak a dolgok.


Szerintetek én vagyok csak teljesen hülye, vagy lehet, hogy tényleg megkedvelt?

Mert anno ugye mi nem ismertük meg egymást.. Meg egyébként is nagyon más voltam akkor. Nagyon visszahúzódó, görcsös, sok problémám is volt, nem is lehetettem túl vonzó személyiségre. Mostanában viszont csomó mindent csinálok, boldog vagyok, sok élményem van, sokat tudok beszélni, stb.


Igen, tudom, hogy külföldön van, és nem is tervezek semmit jelenleg, egyszerűen csak nagyon jó lesz újra látni. De nekem elég fura lenne, ha egy szexbe ennyi energiát fektetne valaki, pláne egy másik országból.. Tinderről bárkit tudna ott találni.


2022. ápr. 21. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Nő vagyok és még nekem sem annyira bonyolult kibogozni,hogy kapóra jött neki, hogy rá írtál.

1-2 mézes mázas üzenet és van is egy dugó pajtija arra az 1 hétre amíg itt lesz

És még csak aggódnia sem kell a folytatás miatt hiszen külföldön él

Ne legyél már ennyire naív😅

Ha komolyan gondolja az nagyon egyszerűen ki tud derülni.

Találkoztok abban az 1 hétben , abszolút nem szexelsz vele se semmi

És ha még utána is keres téged akkor érdekled őt

2022. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!