Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz hogy Németországban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy Németországban nincsenek jóképű fiúk? Szerintem ez nem igaz. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 22:34
1 2
 11/16 Morals ***** válasza:

Nemtom én anyai ágon német vagyok, szőkésbarna haj és sötétzöld szem, karakteres arc, és sose volt gondom a külsőmmel.

Persze izlések és pofonok, de nekem is pl. a német lányok tetszenek, sztem sokkal szebbek, mint a kelet-európaiak, persze számomra. A magyar lányok nem is tetszenek annyira, de amikor németországban jártam minden 2. után megfordultam.

Végtére is, mindenhol vannak szép emberek, a lényeg, hogy te milyen tipusúakra buksz.

2010. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is így gondolom hogy vannak jóképű fiúk ott.
2010. szept. 17. 18:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem a pasim német és ö isteni jól néz ki(ezt mások is mondták)

szóval nekem nyami:-)

2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én imádom szöke hajat kék szemet széles vállat szval ha ismertek németet küldjétek hozzám :D
2011. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Érdekes, sztem meg pont hogy jól néznek ki a német pasik :O
2011. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hat annyi év uttán, nem tudom mennyit számít a véleményem, en ide jartam suliba (lany vagyok) hosszu barna gondor haj, barna szem. 6 eve nemetbe lakok, es eddig rengeteg helyes fiukkal talalkoztam. Es az osszesnek be jottem eddig akik tetszettek, ha szoke kekszemu nemet volt, ha torok volt akarmilyen. És igenis vannak itt helyes fiúk, ez nyilvan tenyleg nem orszagtol fugg, de itt sztem meg normalisabb meg helyesebb fiuk vannak mint magyarba, tapasztalatom szerint. Még amit eszrevettem hogy sokkal jobban be jonnek az itteni szoke kek szemu helyes gyerekeknek, a barna haj szem stb... mint a szőke, de szerintem azert mert ugye a legtobb Német lány hófehérke, szőke, kek szemu stb..
2022. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!