Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz hogy Németországban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy Németországban nincsenek jóképű fiúk? Szerintem ez nem igaz. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Belegondolva...


Bill Kaulitz, Hitler, Goebbels, Oliver Kahn... Na ők nem azok



Aztán ott vannak a Schwarzenegger. Ő meg az.


Ki tudja. Bár a németek elég kockafejűek. Meg sok a szőke homár. Meg az ilyen Hans-féle feketehajú kockaszemüveges is.

2010. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak jó képű fiúk:)

Itt nem a sztárokra gondolok.

Nálunk általánosban voltak német cserediákok és 2 nagyon cuki német pasi is volt:)

Szóval szerintem vannak^^

2010. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én találkoztam anno egy nagyon helyessel:)
2010. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát most ugye kinek mi a jóképű. Nekem pl bejönnek a szőke kékszemű pasik, tehát szerintem Németország televan jóképű fiúkkal.
2010. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

22:44


Ja csak t'od mi a sz>r.


Hogy vagy a szőkekékszeműeket vagy a feketehajúésszeműeket bírják.


Barnahaj barna szem vagy vörös hajúak meg egyenek vajas turhát, mert ők bizony senkinek nem kellenek.

2010. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért a szőkék nem homárok...akik Női ruhát hordanak mind barna hajúak, igen azokkal a kis búzás fülbevalókkal meg sminkkel.


A Nők nem a Német pasikat szeretik, hanem a Németországban élő egzotimukokat, török, afrikai, brazil meg mindenféle.

2010. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek svájcinéger nem volt német :D a Führer tényleg jóképű volt de ő meg az osztrák német határ osztrák oldalán született egy kis faluban. Fiu vagyok barna haj kék szem de ha szőke hajam lenne (nem festett) én örülnék neki. Ha lány lennék biztos az Árják ra buknék:)
2010. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

NEM IGAZ!


Pl. Itt van Jan Köppen:D szerintem jól néz ki:P


[link]


A német viva-t csak miatta nézemXD

2010. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez megint egy hülye általánosítás... Ennyi erővel lehetne fújjolni az afriaiakat, a skandinávokat, a latin amerikaiakat, az ázsiaiakat. Mindenkinek, ami tetszik. Szerintem jól néznek ki, némelyikük már eszembontóan jól:D.
2010. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se.
2010. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!