Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen? (több lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? (több lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, úgy érzem. Szóval a sulinknál van ilyen felújítás, és ott gyakorlaton vannak ilyen 16-17-18-19 éves fiúk. És hát jóba lettem az egyikkel. 18 év. És mindig hívogat telefonon, üzengetünk. Meg mondtam neki h melegem van, és mondja h vetközzek, aztán mondom h oo persze, és mondja h ugyse látom és egy szomorú smiley. És akkor mindig találkozunk stb. Most mi legyen? Én 14 éves vagyok. Szerintetek ha szeretjük egymást akkor lehet köztünk több is? Mert sokan mondják h ő is viszonozza, meg én is úgy érzem...
2010. szept. 15. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből te részedről szerelem, ő részéről egy fincsi menet lesz.
2010. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem dugni akar. Bár nem tudom h gondolkodnak a 18évesek :d

19/F

2010. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet, 4 év az nem sok. Bár én nem vagyok túl boldog hogy elkapkodják előlem a lányokat :)


15/f

2010. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebből a többnél is több lesz, majd anyádnak karácsonyra, ejjha, de fog örülni. A tarkójával fogj nyalni a parkettát.

Jól megkúr majd a srác, gumi nélkül, aztán tinimama leszel, de előtte meg itt fogsz rinyálni, hogy terhes vagy.

2010. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a bnőm már járt az egyik sráccal több hónapig, és csóknál több nem volt. Meg amúgyis, nem fog az megtörténni ha nem akarom...
2010. szept. 15. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem fog megtörténni ha nem akarom"


az nem olyan biztos, apa!

2010. szept. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet jó a srác, van szakmája és dolgozik, pedig még alig felnőtt. Ismerd meg jobban, beszélgess vele többet! Nem kell előre eldöntened, hogy mi legyen később, idővel alakulni fog úgyis.
2010. szept. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. szept. 24. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!