Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek érte, h több fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek érte, h több fiú haverom legyen? (:

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és még sosem jártam senkivel... Nagyon sokan mondták már h nagyon szép vagyok meg ilyenek, de nincs bennem túúúl sok öönbizalom..:/

Fiú barátaim vannak, de nem olyan sok, pedig laza csaj vagyok, szeretek öltözködni is meg minden... De vhogy nem tudok olyan laza lenni mint mondjuk a barátnőm, aki simán odamegy a suliban bármelyik jó pasihoz (ha nem is ismeri) csak úgy 'dumcsizni'... És nem nézik tolakodónak vagy ilyenek: O

De úgy érzem ha én ilyet csinálnék nem lenne jó vége...:/

Akkor kezdtem el ezen gondolkodni, mikor facebookon csináltam egy olyan képet, amin a kezemben tartok egy szívet, majd elkezdtem bejelölgetni rajta a barátaimat... És úúgy 40 ember közt kábé 7-8 fiú van... :/

Hogy lehetnék kicsit nyitottam a srácokkal?:DD Nem akarok ribisedni se azért, de sztem értitek mire gondolok...(:

Előre is nagyon köszi (;


2010. szept. 15. 20:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Magyarországon 500ezerrel több nő él, szóval 500ezren szinglik maradnak, lehet hogy köztük leszel:P

Szóval ideje pasizni:D

2010. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jah arról nem is beszélve kedves utolsó válaszoló hogy élnek homoszexuálisak és leszbikusak is :D
2010. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És mit csináljak a búzákkal?:D

Fél millió nő egyedül marad, ez tény, úgy hogy nem kéne annyira válogatniuk meg nagyképűsködniük, ma magyarországon szép nőt találni nem kihívás, dunát lehet velük rekeszteni, feldobsz egy 20 forintost, jut rá 10 jó csaj:D

2010. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ezek az utolsó válaszok igen megnyugtatóak, de sztem 14 évesen engemmég nem fenyegetnek..xD

amúgy meg nem ez volt a kérdés, úgy értem nem szerelemről meg járásról szól, hanem haverkodásról:DD

2010. szept. 15. 20:41
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem az volt a tényhogy fél millióval több a hetero nő mint férfi xD És akkor sem tudunk segíteni :D én haveroskodhatok veled de csaj vagyok :D
2010. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is barátkozhatok veled már írtam:) De lesz*rtad:d

20f

2010. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk még egy kérdés: hogy jön ide hogy nem jártál senkivel amikor az a baj hogy nincs elég fiú ismid.És írt az a 17 éves srác... háát nah :D ( A haverkodós csaj :D)
2010. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14 évesen az lenne a fura, ha több fiú haverod lenne.

De ha neked ez kell :D


Amúgy felszabadultabb leszel, ha tényleg, csak mint haver tekintesz a legtöbbre. Még arra is a aki tetszik. Legalábbis beszélgetés közbe. Így nem érzed majd magad cikin stb.


Jah és sosem vesszük tolakodásnak egy ha odajön egy jófej csaj, aki még szép is :)


16/f

2010. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!