Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így bevágódhatnék a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így bevágódhatnék a kiszemelt lánynál?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de soha nem tudom leszólítani, vagyis nem igazán merem. :$ Ezért szeretnék egy kicsit másképp"bókolni" neki. Egy buszon utazunk a suliba és reggel baromi nagy a tömeg és szegénykémnek általában végig állnia kell. Ráadásul a fiú osztálytársai sem bírják neki átadni a helyet, sőt a héten volt olyan is, hogy előtte ült le egy fiú... Én pedig azt szeretném csinálni, hogy ha még egy ilyen esetet látok odamegyek, és leverem a gyereket a székről, de előtte még elbeszélgetek vele, hogy át kellene adnia a lánynak a helyet. Aztán meg egyszerűen leverném az ülésről. Szerintetek ezzel impolnálnék a lánynak?
2010. szept. 15. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem mersz egy lányt megszólítani, akkor a vázolt helyzetet se fogod tudni megcsinálni :D
2010. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerinted...:)
2010. szept. 15. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:

hhhát, sztem a "leverem a székről" nem igazán jó ötlet, lehet, hogy bejön, de ált. a lányok azért nem igazán szeretik az erőszakot, ezenkívül lehet, hogy a srác erősebb nálad, aztán ha balhéztok, a buszsofőr leszállít...az gáz

jobb, ha udvariasan, szép, válogatott szókinccsel (nem ironikusan értem) megmondod a véleményed a gyereknek

vagy te leülsz gyanútlanul, aztán észreveszed a lányt, és udvariasan átadod a helyed, aztán ottmaradsz és szóba elegyedsz vele


a lényeg a figyelmesség benne, az erőszak nem kell, így észreveteted magad a lánnyal, meg azt is, hogy te észrevetted őt

2010. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezaz, rendezz jelenetet, hozd sz*r helyzetbe, hogy utána feléd se nézzen! :D
2010. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
verekedessel nem oldasz meg semmit a lanyok nem nagyon szeretik azt a fajta fiut aki mindent verekedessel old meg inkabb te add at egyszer a helyed vagy menj oda hozza finoman lokd meg kerj bocsanatot aztan kezdj el vele tarsalogni ha jol kijosztok akkor ezt tobszor megteheted es 4-5 nap utan elkerheted az msn cimet is
2010. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én fiatal fiú vagyok, de nem szoktam átadni a helyem fiatal lányoknak, csak az időseknek. Szerintem a lány is így van vele, tud ő állni, nem nagy megerőltetés, máshogy próbálkozz.
2010. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
minek kéne átadni a helyet??? mindenki ugyanúgy fizet a buszért, mindenkinek ugyanolyan jogai vannak.
2010. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Horcsog!

Én a reggeli buszokon egy idősnek adnám át ultoljára a helyemet. Vén szemét nyugdíjasok nem ráérnének 1 órával később elindulni és akkor nem lenne akkora tömeg...

2010. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hú, ha egy pasi valakit leverne a székről, nem hogy hozzá se szólnék, de azt hiszem, tudomást se vennék róla. Azzal, hogy miattam tette, ráadásul engem hoz (nagyon) kellemetlen helyzetbe.


A lányok nem bírják az erőszakot. Az fog eszükbe jutni, hogy ha mondjuk nem jó a vacsora, akkor is így oldod meg?

Inkább mutatkozz be neki, és kezdj el értelmesen beszélgetni vele.

2010. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha nem az erődet fitogtatnád, hanem mondjuk te adnád neki át a helyed?
2010. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!