Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van, ha megkapok valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van, ha megkapok valakit akkor már nem kell?

Figyelt kérdés
16/f vagyok. Sok csaj tetszik. Eljátszok a gondolattal, uhh ha járnánk akkor milyen jó is lenne. Az utóbbi 1 hónapban, volt 2 kiszemelt, mind a 2-t meg is kaptam 1hét udvarlás után kb. Addig nagyon oda voltam értük, amint megkaptam őket, már nem volt olyan jó semmi sem. Nem éreztem velük jól magam, pedig tudom, hogy előtte nagyon kívántam őket. Meg sokat gondolkodtam rajtuk.
2010. szept. 14. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért leginkább mert 16f vagy....


éretlen vagy még a komolyabb dolgokra, de ez ennyi idősen szerintem egyáltalán nem probléma, csak mondjuk 10év múlva ne tedd fel ez a kérdést:P



20F

2010. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem kapcsolatot akarsz, hanem vadászatot.
2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellene olyan csaj, aki egy hét után letestel!
2010. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ez egy emberi tulajdonság! Mindennel igy van, nem csak a csajokkal.azt becsüljük amiért küzdeni, dolgozni kell!nem jó dolog, de ez van. az elsőnek kb annyiban van igaza az életkoroddal kapcsolatban, hogy még most, nem tudod, és igazából nem is kell megtartanod! majd megtanulod, hogy becsüld meg azt amit megkaptál! de lényegében akkor is maradni fog ez az érzés, csak mondom, annyi fog változni hogy azt is meg tudod becsülni amiért nem küzdesz sokat!
2010. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vagy mert a fiuk fognak érdekeleni :D és erre késöbb jössz rá :DD
2010. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért, mert homár hagy, csak még nem jöttél rá.
2010. szept. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!