Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szerintetek gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek gyerekes sport a bringázás?

Figyelt kérdés

Bringázom pár éve ( mountain bike, nem bmx ) , annyi különbség hogy ez kb 2x akkora , a lényeg , hogy szeretem csinálni , ez az egyetlen jó dolog az életembe mióta a barátnőmmel szétmentünk , szóval a kérdésem maga az lenne , hogy szerintetek 21 évesen gyerekes sport a bringázás .. vagy ugy egyébként véleményeket is irhattok róla.

21/F

Ui.: kort is írjatok


2010. szept. 14. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom kitől halottad, de nagy butaság. Nem gyerekes szerintem pont hogy férfias sport... és még az is + pont hogy sportolsz rendesen :)
2010. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hát én is tolom, csak országútiban utazok, szeretem a sebességet :) Hát ha az embernek nincs nője, akivel lehetne, el kell ütni valami hasznossal az időt, ezért csinálom én is rendszeresen.

A bringázás egyáltalán nem gyerekes sport, főleg ha valaki komolyan is gondolja.

24/F

2010. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is bringázom az egyesület aminek a tagja vagyok ott én vagyok a 3.leg fiatalabb 25 évesen.
2010. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes és én is fogom csinálni, nyugodtan cangázz, túrázz, mi nyáron haverommal lementünk szlovákiába éjszaka cangával qrva jó volt :D
2010. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16/F
2010. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
lemaradt tehát nem gyerekes
2010. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Funktasztikus ***** válasza:
nem az eggyáltalán
2010. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam , mert pár csajt már halottam oltani a bmxeseket , mert szerintük egy idióta sport , én végülis ugyanugy utcán bringázok , annyi különbség hogy nem bmxel , ja és természetesen nem csőgatyát hordok :D
2010. szept. 14. 20:23
 9/22 Funktasztikus ***** válasza:
a BMX az tényleg az..:D
2010. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szia! 27 éves lány vagyok, és mivel nincs jogsim (nem is akarok), ezért rengeteget kerékpározok, hobbiból, valamint ügyek intézése miatt. Szerintem mindenki maga választja a közlekedési eszközt, és ha erre használod, már nem is gyerekes. Mert a gyerek csak szórakozásból biciklizik. De én pl. nagy részét hobbiból, tavak körül, a városban bejárok minden utcát. régen 50km-es túrákat is csináltunk apukámmal, mikor még élt. Nagyon szórakoztató, sportos tevékenység. és nem szennyezed a környezetet sem!
2010. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!