Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan tudja egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan tudja egy fiú felkelteni az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

sziasztok. Úgyértem, hogy egy átlagosnak mondható fiú hogyan tudná felkelteni az érdeklődéseteket, mi az ami arra késztet, hogy megismerkedjetek vele pl suliban vagy akárhol? akármit írhattok: viselkedés, öltözködés stb...

köszi


2010. szept. 14. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd ezt a bunkó stílust. Lehet, hogy egy ideig bejön, és tényleg úgymond "tapadni" fognak rád a csajok, de egy idő után rájössz, hogy minden kapcsolatod, már ha annak lehetett nevezni azokat, csak a testiségekből fog állni.

A normális lányok, akik hosszabb távra terveznek, sokkal inkább a kedves, nem túl visszafogott, de nem is beképzelt pasikra buknak.

Ha beszélgetsz egy lánnyal, figyelj a testbeszédedre. Gondolj arra, hogy a testbeszéd sokkal fontosabb a szavaknál, amelyeket használsz.

A másik legfontosabb dolog, hogy felejtsd el a trükköket. Sok srác azt gondolja, hogy trükköket kell alkalmazni, hogy megtudjanak bármi fontosat a lányokról. Vegyük például azt, hogy nem ismered személyesen a lányt, és küld neked magáról egy képet, amin nem lehet egyértelműen kivenni az alakját. Ilyenkor ne akard mástól megtudni, vagy kutakodni utána, hogy hogyan néz ki, egyszerűen csak kérj tőle egy olyan képet, amin rendesen látszik. Így sokkal gyorsabban fogsz haladni.


Én személy szerint az olyan srácokat szeretem, akikben elegendő önbizalom van, mégse beképzeltek, titokzatosak, kedvesek, viccesek. Lehet túl sokat akarok, de én úgy tartom, hogy a srácnak kell kezdeményeznie a kapcsolat elején. Ha már beindultak a dolgok, akkor természetesen én is ajánlok programokat, meg kezdeményezek, de olyankor is a fiúnak kell dominálnia.

Külsőleg nincs semmilyen elvárásom, csak annyi hogy magasabb legyen nálam, vagy ugyanakkora mint én. Nekem nem számít a kinézet, sokkal inkább az a lényeg, hogy mennyire jövök ki jól vele, illetve hogy milyenek a belső tulajdonságai ^^ 17/L

2010. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kérdező...én is ugyanilyen vagyok,eddig még is csak 2 barátnőm volt...szerintem külsőre sem vagyok valami csúnya,a belsőm meg pont olyan mint amiket itt leírtak a lányok hogy miket kedvelnek...és én sem értem az egészet...volt egy lány,akivel össze szerettem volna jönni,mert szerettem,és szerelmes is voltam belé,minden jól ment,aztán végül összejött egy 21 éves divatmajom bunkó paraszttal...akivel 1 hétig működött a dolog,engem pedig inkább eldobott...egy szomorú 15 éves fiú
2010. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hát megértelek :(

köszi a válaszokat, azért írjatok még ha van ötletetek :)

2010. szept. 14. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!