Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan tudja egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan tudja egy fiú felkelteni az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

sziasztok. Úgyértem, hogy egy átlagosnak mondható fiú hogyan tudná felkelteni az érdeklődéseteket, mi az ami arra késztet, hogy megismerkedjetek vele pl suliban vagy akárhol? akármit írhattok: viselkedés, öltözködés stb...

köszi


2010. szept. 14. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Férfias kisugárzás, "megfelelő" pillantások, normális viselkedés. Ha már öltözködés: nem divatmajom.
2010. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiabál, meg pénzzel, sok sok pénzzel, meg ordibálással.
2010. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első

pontosan mik azok a "megfelelő" pillantások? és mire gondolsz férfias kisugárzás alatt? ezt kifejtenéd? :)

2010. szept. 14. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem a titokzatos fiúkat,nem azokat a nagyszájú,beképzelt majmokat akikből rengeteg van..

szeretem ha egy srác egyedi,(mind külsőre ,mind belsőre)és ezzel nem villog.Imponál ha kedves,udvarias velem,nem bezsólogat és trágár kifejezéseket kiabál utánam(pl. hu de megku*nálak),mert ilyenekkel nap,mint nap találkozok..

lehet,h túlságosan is válogatós vagyok,de én elvárom azt,h a fiú is hasonló legyen ,mint én ,és azért azt hiszem annyira nem kérek sokat..annak is örülnék ha csak egyszerűen normálisan,kedvesen meghívna egy kávéra...

2010. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy néz rám, mint egy NŐre, nem pedig úgy, mint egy darab húsra vagy egy vonalzóra. Ha elveszek a tekintetében, izgalmas, nyert ügy.

A férfias kisugárzás az hmm...nem tudom pontosan, belülről jön, határozottságot, higgadtságot, egyszerűen férfiasságot sejtet. :)

2010. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én pont ilyesmi vagyok, kedves, normális, nem visszahúzódó, de nem is hangoskodó és elég normális, de valahogy mégis a bunkó parasztokkal vannak a csajok :(
2010. szept. 14. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én eleve nem érzek arra késztetést, hogy meg akarjak ismerkedni fiúkkal. Ha ők akarnak velem, akkor szívesen, de amúgy nem vagyok kezdeményezős típus.


Ha pl egy osztály/munkatársról van szó, akkor amivel magába tud bolondítani az, hogy: kedves, érdeklődő, udvarias, jó humorú, okos. Öltözködés: farmer, sportcipő, ing, póló. Nem szeretem ha van rajtuk ékszer, max óra.

Ennyi.

2010. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én nem értem :P ahogy olvasgatom ezt az oldalt, hogy a lányoknak milyen pasik jönnek be, 80-90%-ban olyanok mint én, mégis csak 1 barátnőm volt, azzal is csak 1,5 hónapig voltam együtt :( miért lehet ez? :(
2010. szept. 14. 16:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért van így, mert itt azt írják amit hallani akarsz, de közben meg ha megjelenik egy apuci kicsi fia típusú "én vagyok a jani csávó "akkor már el is olvadtak tőle. És már nem is érdekli őket a kedves jó modorú rendesebb férfi. Tapasztalat bunkónak kellett lennem ahhoz hogy minden hétvégén kapjak mást de bejött.
2010. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

na akkor lehet kipróbálom én is ezt a bunkó stílust

nincs vesztenivalóm

2010. szept. 14. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!