Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor fer? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor fer? Hogy kellene ezt lereagalni?

Figyelt kérdés
Nos nem tudom mennyire tartozik a tortenetem a randi reszhez ... mivel sokkal,de sokkal inkabb talinak neveznem.Kb. tavasztol beszelgettem egy sraccal,mint HAVER msnen ... aki tobb szaz km-re lakik tolem.Most a napokban volt alkalmam elutazni az o varosaba [nem pont miatta,de is] es megis beszeltuk,hogy talalkozunk.Eleg sokat vartam ra ... irtam nek, hivtam is,de abszolut nem reagalt.Csak masnap tudtam elerni telefonon ... amikor megtudtam,hogy azert nem jelent meg a megbeszelt helyen,mert otthon felejtette a telefonjat es ahelyett,hogy velem talalkozott volna elment pokerezni a barataival.Azonban ekkor is elegge "lekezelo" volt ... mikozben elmondtam neki,hogy mennyire nem volt szep tole,o csak nevetgelt a telefonba.Amugy amikor az en varosomban jart akkor eleg kesore tudtam meg,hogy jonni fog ... vele ellentetben es mas dolgom is volt ... na meg a baratnojet is szerette volna hozni,ami nem tetszett nekem igy akkor miattam nem talalkoztunk [de nem is beszeltunk meg semmi biztosat].Hiszen abszolut nem ismerem es hulyen ereztem volna magam egy teljesen idegen jelenleteben.
2010. szept. 14. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*marmint a baratno jelenleteben,mert abszolut nem ismerem es nem is tunik szimpatikusnak a lany
2010. szept. 14. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2010. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
irigylem a problémáidat
2010. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso: "Ez most akkor fer? Hogy kellene ezt lereagalni?"

Amugy szerintem mar nem erdekled haverkent sem. Azert lekezelo stb. Vagy, a baratnoje miatt, lehet hogy o feltekeny es ezert nem beszelhet veled.

Hanyagold te is, ne keresd, hanem varj amig o keres. Ha meg nem, akkor szepen szarjal a fejere, keress normalis haverokat, akik nem unnak rad:)

2010. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez a vonat már kisiklott!", - kászálódj ki belőle, amíg nem gyulladnak rád a vagonok!


Meglásd, a "haverodból" NAGY POLITIKUS lesz, - minden jellembeli vonása meg van hozzá...

2010. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elsonek irnam,hogy bocs,hogy ennyire osszevissza fogalmaztam,de igen felstresszelt a dolog ... A masodiknak meg ... nem ez a legnagyobb problemam termeszetesen,de gondolom senkinek sem esik jol,hahulyere veszik es ilyen lekezeloen bannak vele es igen is erre is lehet tekinteni ugy,mint "kapcsolati" problemara.
2010. szept. 14. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, drága.

Ha lekezelő volt, az vagy azért volt, mert nem akar tőled semmit, vagy azért, mert azt gondolja, futsz utána.

Szóval hanyagold. Keress mást.

2010. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!