Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy kellene lereagálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kellene lereagálni?

Figyelt kérdés

Múltkor én és a párom vártuk a buszt a buszmegállóban.Jött arra két lány.Az egyik szőke,hosszú hajú,kék szemű,fújta a haját a szél és bájosan mosolygott a páromra és nézte,párom is őt.Mikor elkerültek minket a párom visszanézett rá.A lány már nem.

Annyira rosszul esett.

Nem szóltam semmit,mintha észre se vettem volna.Ott álltam mögötte pedig.

Csak normális válaszokat,semmi olyanra nem vagyok kíváncsi,hogy kössem be a szemét,stb.


2011. júl. 20. 14:38
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
57%

1. Hülye vagy, hogy szótlanul tűrted

2. Azért van veled, mert téged szeret

3. Ha önbizalmi problémáid vannak, azokért ne a párodat okold

4. Hűséges lehet attól, hogy nem vak

2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
egyáltalán nem normális, hogy a jelenlétedben flörtöl és megnéz más csajokat. nyugodtan mondd el neki, hogy legalább akkor legyen rád tekintettel, ha ott vagy mellette. így biztos lehetsz benne, hogy ha egyedül van, akkor minden csajt megnéz és még flörtöl is velük. ne tartsd magadban a problémáid, mondd el neki. ha nem érti meg, és ezek után se lesz rád tekintettel, hogy tudja, rosszul esik neked, akkor meg nem szeret.
2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
2. vagyok. ha megfogadod a tanácsom, és elmondod neki, és netalántán úgy reagálna, hogy ez teljesen normális, amit csinált, akkor te is kezdj el flörtölni pasikkal az utcán, nézd meg őket látványosan. majd figyeld meg, ő hogy reagál. valószínűleg, ha vele történik ugyanez, tuti felfogja, hogy mennyire sz@r érzés.
2011. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
43%
Ez nem bosszú kérdés. Ez tök egyéni dolog. Kit hogy érint. Lehet őt marhára nem fogja meghatni, mert nem érdekli. Egy nézés még nem a világ vége... 15 éves tinilányok szoktak ilyeneket agyalni, nem érett emberek.
2011. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
ebből nem kell ügyet csinálni. nincs is ügy...ha pörögsz rajta, azzal senkinek nem használsz, csak magadnak ártasz. most ez mi volt? még flörtnek is kevés...
2011. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Így utólag érdemes lenne felhozni neki?

Múltkor volt egy pasi,feszülős gatyában és egyből a seggére ment automatikusan a szemem.Utálom,mikor egy srác feszülős dolgokat húz fel.Párom is velem volt és hirtelen kinyögtem,hogy "undorító".Ő pedig nem akarta elhinni,mondogatta,hogy na peeersze és hogy akkor minek fordultam vissza?Mikor vissza se fordultam.Tényleg nem tetszett a pasi,se a valaga és nem állt szándékomban féltékennyé tenni,de kicsit jól esett,hogy így érez most az egyszer :D

2011. júl. 20. 14:51
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
43%

Amíg megy ez a játszmázás, amíg nem tudsz felülemelkedni a hülye egódon, és nem tudsz egyenrangú félként tekinteni a párodra, addig ez a kapcsolat egy rakás szar, semmi több...


Te sem vagy jobb, ha ezt látod megoldásnak és ettől érzed magad jobban. De tudhatnád: mindenki azt kapja, amit megérdemel...

2011. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elsőnek és utolsónak üzenem, hogy ne várják el a nőtől h megbízzanak ap árjukban, mert az a szép dolog, és nem ondjátok hogy gyerekes a féltékenység, meg h emelkedjen felül az egóján, szerintem ez minden érző embernek, nőnek rosszúl esne, ha más nem büszkeségből, szerintem nem normális ha egy férfi párkapcsolatban van, szereti ap árját és ilyet csinál, hátam ögött tisztességtelen, előtte meg azt jelenti h nem is érdekli mit szól a párja

mintha levegőnek nézné, szerintem ha a pasidat nem zavarná fordított esetben, az azt jelenti h azért nem féltékeny, mert nem szeret téged

2011. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A vakok nem látnak....ergo....nyomd ki a szemét, hiszen ez egy szemét.....

Apropó téged nem nézett meg mielőtt összeismerkedtetek? Ez a szemét látó....

2011. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Smartguy86 ***** válasza:

16:50 - Tehát szerinted csak az szerethet akárkit, aki féltékenykedik? Akkor neked elég furcsa fogalmad van a szeretetről...


A féltékenység mindig is a kapcsolatok megrontója volt. A féltékeny fél részéről a birtoklási vágy és a bizalmatlanság megjelenése. Ez a kettő pedig elég ahhoz, hogy a másik fél úgy érezze, nem tisztelik sem őt, sem az érzéseit. Innentől kezdve pedig bukta van!

2011. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!