Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti biztos tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti biztos tudok segíteni vagynem?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 14 éves fiú vagyok és van két kiszemelt lány aki nagyon tetszik nekem és szivesen járnák velük de nekem még nem volt egy párkapcsolatom se és nincs nekem ehez érzékem és merszem hogy hogy szólitsam meg meg stb... és félős vagyok az ien téren és nem tudok ezen túllépni . Mert pl : Még soha sem csókolóztam és nemnagyon tudom hogykell mert az osztálytársaim között mindenkinek volt már barátnője meg megvolt az első csókja - ezektől nagyon tartok és északánta nemtudok tőle aludni ha például megkérdezné tőlem holnap hogy " szia , bejösz nekünk járnánk " elfutnák mert annyira félek e téren ! Köszönöm a normális válaszadókat - A többi meg nem nagyon izgat : )) [Lehet voltmár sok helyen ilyen kérdés csak nekem nemjeleniti meg sajnálom]

És miért nem buknak rám a csajok ? : S Vagy csak nem mondják a szemembe?


-pedig jól öltözök

-higénikus

- nem rosz tanuló de nem is kitünő

- kékszem szőke haj


2010. szept. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, akkor szerintem még nem jött el az ideje, hogy barátnőd legyen. Mellesleg nem tudom, hogy a többi lány, hogy van ezzel, de a szőke kék szem nekem nem jönne be, persze ez nem jelent sokat, lehet attól még jó fej valaki.
2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia^^ Nekem pl bejön a kék szem és a szőke haj:D Szerintem nem baj ha még nem csókolóztál:D nem kéne emiatt aggódnod:D De neked kell lépni nem a lánynak:) idővel majd bele jösz a dolgokba:D 14L
2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sok kiszemelt lányom volt 14 éves korom környékén. Én se értettem sose az ilyesmikhez, és nem is kell. Ha jön valaki, akivel úgy érzed, akkor adni fogja magát minden. Nekem is így lett, igaz 18 évesen, és előtte 3 évig ezen görcsöltem.

És akkor az az első csók olyan jól esett, hogy nem cseréltem volna el három év népszerűségre az osztályban :D

2010. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj lehet h azok a csajok is olyan félősek mint te :)

amúgy szerintem a lányok többségének jobban bejön az ha egy fiú szerény és nem ugrik egyből a lányok nyakába (érted nem? xD).vagyishát szerintem..:D

2010. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hávre! Az első és legfontosabb, hogy ne stresszelj! Próbáld összeszedni magad, még akkor is, ha ez elsőre baromi nehéznek tűnik, de egy idő után menni fog. Legyél határozott, a csajok nem bírják a lekvár pasikat. Ja és 14 vagy, igencsak előtted az élet, most jönnek a legkirályabb évek, a tinédzserévek, dúskálhatsz a jobbnál jobb csajok között, csak mondom, ne izgulj feleslegesen, legyél laza és megnyerő. És ha ér egy kudarc, akkor sz*rni rá, irány a következő csaj, mert ha leragadsz egy kudarcon és hónapokig azon stresszelsz, ki tudja mennyi mindenről maradsz le... ;)
2010. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem úgy, de úgy nem érdekeltek az osztálytársaim. gimi elsőbe csókolóztam először, szerintem ha nem tudsz dönteni, akkor annyira egyik se győzött meg. nem kell el sietni, nem maradsz le semmiről.
2010. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!