Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire számít az hogy egy lány hogy öltözik?

Figyelt kérdés
legyen divatos ? milyen rucikat szerettek a csajokon ? Fekete jöhet? Linkelhettek képeket is,ruhákról =) előre is köszi! (kort):)
2010. szept. 13. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy normális lány, vagy olyan aki nem követ vad irányzatokat, az igényesen öltözködik. A divat változik, eléggé pénzigényes követni. Fekete jöhet, én nem szoktam belekötni a szinekbe.24/F
2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
hát végül is számít mert előbb ismerkedek egy ápolt igényes szép lánnyal mint egy csúnya igénytelennel bár ez helyzettől is függ
2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nőies és kész...
2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

legyen aranyos átlagos :D

na nagyon legyen stílus függő :D azt nem szeretem

2010. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legyen nőies, de egyben vonzó és időjárásnak megfelelően öltözzön.



Semmiképp ne legyen kirívó/ribancos.

2010. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számítani számít, de messze nem ez a legfontosabb számomra. Természetesen szeretem, ha egy lány csinosan, nőiesen öltözködik (és az alkatának megfelelően), de attól hogy egy lánynak esetleg nincs pénze divatos göncökre, még lehet szép.
2010. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában a cicagatyás divat nagyon tetszik főleg ha szoknyát is húz. Azonkívül a köröm, meg egyé nőies dolgok nagyon sokat dobnak a külsőn. :P:P:P
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat számít! Mondják is, hogy a ruha teszi az embert.

Persze nem olyan értelemben, hogy csak a márkás cuccal lehet érvényesülni, viszont a viselet nagyon sokat elmond a viselőjéről. Például, ha nem tiszta a ruha - persze nem frissen esett esőnél, hanem pl többedik mosásnál is bent maradt mustárfolt - az nem tanúskodik igényességről. Aztán én nagy valószínűséggel nem kezdenék olyan lánnyal, aki fekete macskanacit és rózsaszín plébojnyuszis felsőt hord, mert nagy valószínűséggel ő olyan szórakozóhelyeken érzi jól magát, ahol én nem. Ha akkora márkajelzés van a cuccon, hogy be kellett még toldani 30-30 centit, hogy elférjen, akkor valószínűleg az emberi faj egy olyan nőstényéhez van szerencsénk, akinek a kelleténél fontosabbak a külsőségek.

Én mit szeretek? Egyszerű rövidnaci, vagy kék farmer, hozzá egy nőies, egyszerű top, vagy póló, ha tehetséges a kislány, akkor ízléses dekoltázzsal, vagy egy nyárias ruha. Nagyon fontos az is, hogy a ruha és a lány egymást viseljék: érezze magát jól benne és álljon jól neki. Nem kell, hogy márkás legyen, de tapintásra legyen olyan kellemes, mint a bőr, amit takar.

Röviden ennyi :) 28f

2010. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rövidgatya meg farmer, fújj. Inkább szoknya, leggings, az nőies legalább.
2010. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jobb ha nincs rajtuk ruha:D
2010. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!