Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog még keresni szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindketten kollégisták vagyunk (19), még csak a múlt héten ismerkedtünk meg, sokat beszélgettünk, úgy egyeztünk meg, hogy a héten is. Tegnap délután (ő este) jöttünk vissza, de azóta nem keresett. :( Remélem nem lesz az, hogy többé felém sem néz. Nagyon jól érezzük magunkat együtt, szimpatikus vagyok neki, közeledik. Nem tudom tegnap miért nem akart látni...Igaz eddig én egyszer sem kerestem, mindig ő jött utánam.

Remélem nem csak azt akarja...ebben a korban elég gyakori sajnos. De ő tényleg olyan rendesnek látszik, kedves, udvarias. Összejönnék vele...célzott rá ő is:)


2010. szept. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
milenne ha egyszer utána mozdulnál? szerintem nem bánná. este miért is kellett volna keresnie? akkor általában aludni szoktak az emberek:) ha nagyon kerül akkor ez van...
2010. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a múlt héten is este/éjszaka beszélgettünk. De most az milyen már hogy én keresem meg? Nem akarok nyomulni...bátortalan vagyok.
2010. szept. 13. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

"De most az milyen már hogy én keresem meg? Nem akarok nyomulni...bátortalan vagyok."


Jó kifogás. Ha a fiú egy kicsit is tapasztalt, akkor úgyis próbára fog tenni. Tudod egy párkapcsolatban egy darabig ez a "bátortalan vagyok" szöveg ég elmegy, de a végtelenségig nem csinálhat mindent a fiú, mert elhidegülés lesz a vége. Szóval, ha te nem viszonzol soha semmit, nem érdeklődsz utána, akkor komoly dologra ne számíts.

2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hülyeség hogy bátortalan vagy mondjuk bekopogsz hozzá v nemtom hogyan müxik ez és megmondod hogy szia szeretnék veled beszélni ha lehet. vagy v mi ilyesmit... ez nem nyomulás. ha 1 emberes a szoba akkor ott is maradhattok vagy mittom én. v hogyan mutasd meg hogy érdekel a gyerek. mondjuk ha megvan a tel száma akkor felhivhatod és megeszéled vele hogy gyere ide ekkor beszélni vagy hogy talizzunk....
2010. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!