Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor hív már fel, meddig várjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hív már fel, meddig várjam?

Figyelt kérdés

Szóval neten megismerkedtem egy sráccal és péntekre megbeszéltünk egy találkozást. Beszélgettünk, jól éreztük magunkat és szerintem neki is szimpi voltam. Mert én nagyon jól éreztem magamat és azóta itt tépem a hajamat, hogy mikor hív már fel!

Nem volt olyan hivatalos randi, mert előtte még nem is láttuk egymást. Csak ismerkedtünk. De úgy váltunk el, hogy majd beszélünk. Ez mit jelent? Meddig várjak, mit csináljak? Már tisztára megőrülök... :(


2010. szept. 13. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár te is felhívhatnád h mi újság vele, nincs-e kedve találkozni, de mondjuk az elég gáz. :)
2010. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
küldj neki sms-t mi van vele. az annyira nem tolakodó, és nyomulós se.
2010. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 komasa ***** válasza:
A majd beszélünk az jelentheti azt is burkoltan, hogy maximum véletlen futhatunk össze a jövőben. Ha péntek óta semmi jelzés, se egy hívás se egy SMS az még nem nagyon para, de ha ez így marad továbbra is akkor azt kell mondanom, hogy felejtős! Esetleg írj neki egy SMS-t vagy mailt, hogy mi van vele és, ha arra sem érkezik válasz, akkor ennyi volt. Sajnálom!
2010. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hm én csak azt nem értem, hogy mikor taliztunk, este kaptam tőle egy plüssmacit. (Elsétáltunk egy vásár mellett).

Szóval akkor mi a rákért vett nekem ajándékot ha nem akar semmit? Csak anyuci így nevelte és udvarias, de lekoppintott?

(Ja és lehet fontos de csak puszival váltunk el. Viszont tudja rólam, hogy nagyon félénk vagyok szóval örülök annak hogy nem rohant le)

2010. szept. 13. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:

ha vett plüssmacit, akkor valószínűleg komolyan gondolja. Legalábbis én csak akkor vennék egy lánynak az első randin...

Az, hogy nem jelentkezett, még nem jelent semmi rosszat... Azért egy SMS-t / e-mailt küldhetsz neki.

Ha ezekre nem reagál, vagy a válaszban semleges, nem írja, hogy "jó lenne újra találkozni", stb... akkor nem egymást kerestétek... keress tovább! :)



25/f

2010. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És érdemes lenne megkérdeznem h akkor most hogy állunk? Mert nem akarok elkeseredettnek tűnni!
2010. szept. 13. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már ajándékot is kaptál, akkor az elég egyértelmű. Most rajtad a sor, szerintem csak próbára akar tenni.
2010. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és akkor mit tegyek? mi az a próba mégis?
2010. szept. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!