Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még be tudom "hozni" a lemarad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még be tudom "hozni" a lemaradást?

Figyelt kérdés

25 vagyok és eddig csak pár szexbe meg pár viszonzatlan szerelemben volt részem. Komoly kapcsolatom még sosem volt.

Nagyon kevés hogy itt tart valaki 25 évesen? Szeretnék előbb utóbb feleségét, de semmi tapasztalatom nincs a kapcsolatokban.


2022. márc. 12. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Ahány dugást eddig kihagytál azt soha nem fogod "bepotolni". Vagy azt hiszed, hogy valami nagy mágus azt mondja, hogy az elpocsékolt 10 éved alatt kihagyott 5 000 dugásod miatt kapsz 70....80 éves korod között ugyanennyi dugást? Nem érzed te magad is röhejesnek?????
2022. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Feleseget minek akarsz? Egyre tobb koltseg egyre kevesebb szex melle. Gondold at kerlek.
2022. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az elveszített időt senkitől sem kapod vissza. Sajnálom, a legszebb és legaktívabb éveidnek már vége.
2022. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 "10 éved alatt kihagyott 5 000 dugásod" ...férfiak és a túlzó számaik.
2022. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
#4 Te most szorszalhasogatsz, ugye tudod? Ha az 1es 1000et irt volna, akkor mi valtozik? Akkor is ki lett hagyva, tokmind1 h 1000 vagy 5000.
2022. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a szexuálisan legaktívabb éveknek már annyi. Most fölösleges itt szőrözni, hogy a 3650 napból (jajj bocs, szökőéveket nem számoltam 😱) hány szex maradt ki. Köszönj el a szexuális fénykorodtól. Bye-bye fiatalság!
2022. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!