Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Egyik netes társkeresőn jeleztem egy csajnak hogy bejön, később visszajelzett ő is, és azóta szoktunk ilyen flört szerűségeket váltani, ám sose ír nekem, én meg nem tudok mert nem vagy elő fizetve rá még ő igen. Szeretnék vele megismerkedni jobban, de csak flörtöket küld, Csak szórakozik velem vagy legyek türelmes? Tudom mi a vélemény a netes ismerkedésről, nagy részét én is osztom, de ha már van ez a lehetőség akkor kihasználom ezt is.
2010. szept. 13. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kap valami osztalékot minden ember után, akit így rávett a fizetésre.
2010. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak szórakozik, hisz itt fizetnek a társaságért. Ha egy kis önérzeted van, akkor egy forintot se költesz ilyenre, hanem inkább a hétvégi buliban hívsz meg a pénzből egy lányt.
2010. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehogy költök nem is fogok amiatt nem kell aggódni max akkor fizetnék ha már biztosan enne valami köztünk és csak ott tudnám elérni, de csak azért nem fizetek hogy kiderüljön hogy le se szar :)
2010. szept. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!