Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell előre kinyitni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell előre kinyitni a kocsiajtót a nőnek, ha szűk helyen, parkolóházban,90 fokban, háttal beállva parkolunk?

Figyelt kérdés
Az orrától közelítjük meg a kocsit, egymás mellett nem férünk el a parkoló autók között, csak libasorban. Ha előre megyek, és kinyitom az ajtót, mindketten az ajtó mögé kerülünk, nem tud beszállni. Ha ő megy előre, jóval túl kellene mennie az ajtón, hogy én kinyithassam neki, de általában inkább kinyitja magának, én meg állok mögötte bután. Hogy kell ezt megoldani?
2010. szept. 12. 22:32
1 2
 11/12 Foorty ***** válasza:
Hát én se hagyom egy nőnek, hogy mindennek neki b@ssza a kocsim ajtaját, ha szűk helyen parkolunk, akkor először én is kiállok és utána szál be, ha meg nincs semmi aminek esetleg neki nyithatná, akkor nyissa ki maga! És nem azért mert bunkó vagyok, de hát ha annyira egyenértékűek akarnak lenni a férfiakkal, akkor ki vagyok én, hogy meggátoljam őket ebben? =)
2010. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor nem is volt akkora baromság az ötletem :) Csak úgy mondom, én sem hagynám egy hapsinak se, hogy nekinyissa a kocsim ajtaját valaminek :) Bár eddig az egyedüli aki nekinyitotta egy nő volt, de ez mellékes :D Végülis egyedül egy férfi ült benne, de ő vigyázott rá :)
2010. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!