Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, most láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, most láttam először tetszem neki? És ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Buszmegállóban egyik nap láttam egy lányt, eléggé megakadt rajta a szemem, de utána észrevettem, hogy Ő is néz engem, és utána összesúgnak a barátnőjével, majd a barátnője is felém néz. Vajon tetszek neki szerintetek? Figyeltem folyamatosan, de nem tudom, hogy ilyenkor mit tudnék tenni, hogy elkezdődjön valami...
2010. szept. 12. 15:31
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
Menj oda és beszélgess-.-
2010. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegyük fel ,hogy odamegyek, beszélgetek, de mivan ha mégsem tetszem neki? Nem szeretnék nagyot égni...
2010. szept. 12. 15:35
 3/9 kkzz ***** válasza:
Ok, és mivan ha nem mész oda? Nem történik semmi. Akkor melyik a jobb, megpróbálni, és lehet hogy összejön valami, vagy SEMMIT SEM TENNI, mert akkor biztosan nem lesz SEMMI! Nos?
2010. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kamuuu ***** válasza:
Igen igaza van nem lehet semmi rossz belőle csak jó mert ha nem tetszel neki attól még megismered lehet tök jó fej és késöbb alakul ki:D
2010. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha odamesz hozza es beszelgetsz vele akkor maris tobb az eselyed nala...Ugyanis szerintem az nagyon aranyos es jo dolog ha a pasi van olyan bator, hogy mondjon par szot a lanynak! De ha csak siman koszonsz neki az is jo...De ha elotte meg jobban meg akarsz bizonyosodni arrol, hogy tetszel-e annak a lanynak akkor ha maskor latod ot akkor sokaig nezzed es mosolyogj ra..ha visszamosolyog akkor nyugodtan odamehetsz hozza beszelgetni es akkor mar sinen vagy!!! :-)
2010. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

jaj istenem nem unjátok ezeket a kérdéseket?=/

most én is tetszem mindenkinek aki rám néz?-_-" na ha már utánam fütyülnek na akkor már valszeg hogy tetszem a srácnak

egyébként attól hogy néz valaki semmit nem jelent.én is szoktam nézni egy srácot mert helyes és felhívom rá barátnőm figyelmét de nem jelenti azt hogy tetszik is

menj oda de ne a szokásos ,,mennyi az idő nem tudod?" dumával mert attól falra másznak már a legtöbben

ha tudod hogy többször is látod majd a buszmegállóban akkor legközelebb menj csak mellé vagy ülj a buszon mellé aztán majd egy idő után köszönhetsz is neki elég annyi is hogy szia vagy szia hát megint összefutottunk?=) vagy ilyesmi

ebből nem lesz égés és általában a lányok kedvesen reagálnak vissza és előbb utóbb kialakul egy beszélgetés és aztán már jöhet a többi

menni fog?

2010. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FFDP ***** válasza:

"egyébként attól hogy néz valaki semmit nem jelent.én is szoktam nézni egy srácot mert helyes és felhívom rá barátnőm figyelmét de nem jelenti azt hogy tetszik is "


Szóval egy srác akit helyesnek találsz még nem biztos, hogy tetszik? :D Ez hogy van?

2010. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:50 Ez hülyeség...


Szerintem tetszel neki. Menj oda hozzá. :)

2010. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy van hogy én akkor mondom hogy tetszik egy srác ha összebarátkoztunk és többet érzek mint barátság
2010. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!