Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mossák mindenkinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mossák mindenkinek az agyát? Ha mindenki szingli lesz, akkor mindenből kettőt lehet eladni, ezért?

Figyelt kérdés

Elegem van már a szinte mindenhol olvasható agymosásból, amivel igyekeznek elvenni a kedvét a nőknek a párkereséstől. Ezt néha egészen durva önértékelési mentális zavarok beépítésével próbálják elérni, mint az alábbi idézet is, ami NLC-ről származik:


" Hagyj fel az önostorozással! Minden negatív állítást cserélj pozitívra. Például: „Rémesen nézek ki.” Helyette: „Ma igazán jól festek"


2010. szept. 12. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,hogy tönkremenjenek az emberek lelkileg,ami a legfontosabb,és így lehet őket irányítani,bárhova el lehet húzni őket.Egy kiábrándult embernek már mindegy,hogy él-e vagy hal,csinálja,ami az útjába kerül és a legkönnyebb utat választja,vagyis,amikor helyette választanak.
2010. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is pont így látom, Ha egy országot tönkre akarnak tenni, akkor ennek ma már nem a tank és a háború az eszköze, hanem a médiák. Arról nem is beszélve, hogy egy tank árából az összes média, összes vezetőjét kilóra meg lehet vásárolni, hogy hagyják ezt az agymosást.
2010. szept. 12. 10:50
 3/16 anonim ***** válasza:

Abban az idézetben, hogy

"Hagyj fel az önostorozással! Minden negatív állítást cserélj pozitívra. Például: „Rémesen nézek ki.” Helyette: „Ma igazán jól festek"

mi is az, ami durva mentális zavarok beépítésére alkalmas, és igyekszik elvenni a nők kedvét a párkereséstől?

2010. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

11:37. egyet értek. mi ebben a rossz? miért tenné ez szinglivé a nőket és miért tántorítana el bárkit is a párkereséstől???

szerintem a kedves kérdező egy mazopisi, és neki minden fordítva megy....

2010. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy a nő egy átlagos 30-as nő. Lévén átlagos, a saját hangulatát azzal kellene javítania, hogy:

- ma jobb napom van, mint általában, ma vonzóbb a külsőm, mint a rossz napjaimon, stb


- de semmiképpen sem azzal, hogy ma jól nézek ki! Miért? MERT NEM NÉZ KI JÓL ÉS SOHASEM FOG ÉS SOHASEM LESZ EBBEN A KATEGÓRIÁBAN! Mert egy átlag 30-as csupán ő.


Viszont ha sikerül magát meggyőznie arról, hogy átlag feletti és ezt sulykolják, hogy tegye ezt, akkor máris kész az önértékelési zavar, mert a világtól is azt fogja elvárni, hogy így kezeljék, hogy megkapja mindazt, ami az átlag feletti nőknek természetes.


És hol sulykolják a szingliséget? - például itt:


[link]


pontosan az oldal közepén, az "aranymetszésben" - a googli a barátod...

2010. szept. 12. 12:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy újat mondok, ezért jól figyelj: Egy nő szebb lesz attól, ha szépnek tartja magát, ha jól érzi magát a bőrében, és nem önbizalomhiányos, hogy én jaj de csúnya vagyok. Nagyon sokat számít - csakúgy, mint a férfiaknál - az önbizalom, és az ebből adódó kisugárzás, fellépés.

Nagyon sok nőnél pont az akadályozza őket a párkapcsolatok kialakításában, hogy eleve vesztesként könyvelik el magukat, és így állnak hozzá. Eleve mintegy szabadkozva, hogy hát tudom, hogy nem vagyok egy szépség..

Rengeteg nem épp bombázót lehet nem akármilyen pasik oldalán látni, és viszont is, rengeteg nem épp Adoniszt bombázók mellett.

A nő (és a férfi) is csak legyen magabiztos fellépésű, az már önmagában vonzó, és majd a másik eldönti, hogy neki tetszik-e vagy sem. De veszteni nem fog azon, hogy nem szórja magát előre hamuval, hogy én jaj de ronda vagyok, senkinek se kellek így.



"pontosan az oldal közepén, az "aranymetszésben" - a googli a barátod..."


Ha valaminek már utána kell keresni (googlizni), akkor az már nem lehet olyan nagy sulykolás.


Amúgy a belinkelt épületes cikk arról szól, hogy (idézem:) "hogyan hozd ki a legtöbbet életed szabadúszókorszakából. "

Tehát nem arról, hogy legyél szingli, hanem arról, hogy ha már az vagy, hogyan viseld minél jobban.

2010. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Látom a cím fel sem tűnt:


"10 jó ok, hogy miért jó egyedül!"


Te vagy a szomorú példa, hogy mennyire hatásosan is működik ez.

2010. szept. 12. 12:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Lassan tényleg kezd érdekelni, hány éves vagy. És mond, olvasni tudsz?


A bevezetője a cikknek:

"Hónapok óta húzod az igát egyedül, és fogalmad sincs, mit kezdj magaddal? Az egyedülálló címet égető bélyegnek érzed, és kicsit sem vagy boldog a bőrödben? Kezded azt hinni, hogy körülötted mindenki megtalálja a neki való társat, csak te vagy valamiféle csodabogár, netán piszkosul válogatós? Már-már az is szöget üt a fejedbe, hogy az életed pasi nélkül fabatkát sem ér, úgyhogy mindegy, ki fia-borja, csak legyen? Ha ehhez hasonló gondolatok gyötörnek, van néhány ellenérvünk számodra.


Jelenleg párkapcsolatban élő hölgyek tapasztalatai alapján szedtük össze a szinglilét előnyeit, HOGY MÍG KERESGÉLED AZ IGAZIT? NE CSUPÁN ÁTVÉSZELD? HANEM HOZD KI A LEGTÖBBET ÉLETED SZABADÚSZÓ-IDŐSZAKÁBÓL"


Tehát a gyengébbek kedvéért, szó sincs róla, hogy ne keresd az igazit, pont arról van szó, hogy ha már régóta nem találtál magadnak párt, és emiatt el vagy keseredve, akkor se add fel a reményt, és addig is amíg megtalálod a megfelelő pasit, miért ne búsulj annyira.

2010. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Te valami másik mozit nézel?



Az a cikkel, csak ilyenekkel van tele:


"„Amikor még egyedül éltem, munka után képes voltam órákon át ejtőzni a fürdőkádban, magazinokat nézegetni, próbálgatni a ruháimat, vagy bámulni a sorozatokat."


"„Amikor egyedülálló voltam, nem kellett órákig magyaráznom, pontosan kivel és hova megyek. A buliban bárkivel táncolhattam vagy beszélgethettem, senkit nem érdekelt, bezzeg most! Csak legyen a közelben a barátom egyik ismerőse, máris elindul a pletykaáradat”"


"Elvégeztem egy természetgyógyász-képzést, ami régi álmom volt, utána pedig megtanultam végre rendesen angolul."


"Koncentrálhatsz a karrieredre"


"Senki nem falja fel a kaját a hűtőből"


"Nem őrjít meg az ostoba szokásaival"

2010. szept. 12. 13:06
 10/16 A kérdező kommentje:

Te olyan egyszerű vagy mint egy szög.


""pontosan az oldal közepén, az "aranymetszésben" - a googli a barátod..."


Ha valaminek már utána kell keresni (googlizni), akkor az már nem lehet olyan nagy sulykolás.""


EZT NEKED ÉN ÍRTAM, hogy ne kelljen már megmagyarázni, hogy mit csinál az aranymetszés a tudattal, ha jól használják - rosszra. Ezt nem azért írtam, mert a sulykolás része...

2010. szept. 12. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!