Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jelent valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Vagy csak úgy tekint rám mint egy barátra?

Figyelt kérdés
Hello. A volt pasim multkor teleírta a facebookom 72 megjegyzést fűzött az állapotomhoz,majd msn csere történt ismét.Aztán pénteken szalad utánam,hogy szombaton(tegnap) mennyek le vele sétálni.Tegnap beszélünk msnen,és írja hogy mennyek fel hozzá,de nem mentem,mert megigértem barátnőmnek,hogy lemegyek vele,erre a volt pasim aztmondja,majd akkor este lejön velem sétálni.vártam fél 9ig,aztán barátnőmmel elmentem bulizni.Reggel mikor feljöttem msnre akkor láttam hogy pont fél9 után 3percel írt nekem hogy menyünk le,de akkor már nemvoltam itthol =/ Szerintetek akar tőlem valamit? =/
2010. szept. 12. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valszeg igen, amúgy már tök elbizonytalanítottad szerintem... nem ártana ha komolyabban vennéd mert lassan megunja, hogy utánad szalad, meg hogy állandóan a barátnőiddel vagy... szóval ha te is akarod, akkor vágj bele, hajrá!!!
2010. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csütörtökön kezdtünk újra beszélni.. akkor szerintetek van esély rá,hogy megint összejöjjünk?
2010. szept. 12. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha folyton a barátnőidhez mész nagyon nincs. Úgy beszéljetek meg egy találkát, hogy nem mész sehova sem elötte sem pedig utána, akkor talán van esély..es ahogy elnézem amit mondtál igenis van:)
2010. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így van, és ha a barátnőid nem értik ezt meg, akkor érdemes elgondolkozni, hogy ,,igazi" barátnők-e.
2010. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt nem a barátnőkön van a hangsúly..hanem azon hogy aztmondta estefele.. én meg már nembírtam tovább itthol ülni.. egész nap nemfogok a házba ülni =/
2010. szept. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!