Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv. A mai világban mindenütt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. A mai világban mindenütt az alkohol dominál?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nincs már kedvem lemenni sehová sem. Lehet hogy csak én vagyok a hülye hogy nem piálok meg nem dohányzok. Barátnőm még nincs, és nem is volt. Mindenem a sport. és még is sokan kiröhögnek, hogy miért nem iszol. Már abba is belegondoltam hogy ha piálnék meg bagóznék akk könnyebb lenne találni v kit. Tök normális vagyok meg minden , de valahogy mégsem megy... 18/F ( sajnos még Szűz )
2010. szept. 12. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én iszom, mégsincs barátnőm.
2010. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs káros szenvedélyem de nekem is feltünt már hogy gyakorlatilag kiröhögnek amiért nem iszok és nem cigizek aztán pedig hívnak buliba inni ahová persze nem megyek. Valahogy nekem nem hiányzik hogy sugárban hányó lányokat/fiukat lássak akik nem tudják hol vannak. Igaz nem kell tulzásba vinni de sajnos ha elkezdik ez a vége a többségnél.
2010. szept. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Ha tudnád hányszor hallottam hogy ciki vagyok, amiért nem dohányzom, nem bulizok minden egyes hétvégén (kétszer is)... El kell engedni a füled mellett és beletörődni. Pár év és talán "kinövi" ezt a korosztályod. Én már inkább felnézek egy társaságban azokra az emberekre, akik valamiért nem isznak! Ritka :)
2010. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

végre valaki:)

én nem szeretek inni,viszont imádok bulizni a tásaságot meg megválogatom mert nem túl jó úgy elmenni valahova,hogy mindenki matt piás kb 2percenként rágyújt ...:S

örülök,hogy vannak még olyan fiúk akiknek nem abból áll a hétvége,hogy jól bepiálnak...


17/L

2010. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Valahogy nekem nem hiányzik hogy sugárban hányó lányokat/fiukat lássak akik nem tudják hol vannak." - hát ez a sztereotípia él az ilyen haveri sörözésekről, vagy komolyabb bulikról azoknak a fejében, akik életükben nem voltak ilyeneken. Hát elég nagyot tévedtek. Egyébként van összefüggés ezek között, mert aki eljár bulizni, annak áltlaában olyan személyisége van, amit a lányok vonzónak találnak, míg az absztinens könyvmolyok nem bírnak olyan kisugárzással. Tapasztalatból beszélek, egy ideig én is közétek tartoztam, aztán elkezdtem bulikba járni, és sikerült kinyílnom, barátságokat kötnöm, tapasztaltabbá is váltam, és egy éven belül lett barátnőm. Kifejezetten hasznos terápia a bulizás/ivás, nem az alkohol miatt, hanem amilyen hatással van a személyiségedre ez az életmód.
2010. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak szép sportoló lányok is mondjuk eggyel lebeszélhetnéf hogy eggyütt mennyetek futni vagy mittom én. mindenhol lehet csajt találni csak tudnikell mikor keresd:) énsem piálok meg nemis cigizek nekem ezek nem jönnek be:S piálni is csak ritkán. volt már olyan hogy megkkérdezték hogy mit csinálok szombatonként és én azt mondtam hogy haverokkal lógok:) az is ugyan olyan jó tud lenni mint 1 buli!
2010. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én komálom a piát , igazából most is bevagyok b.szva még ....
2010. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!