Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van barátnőm 3 éve, akit nagyon szeretek, de van egy lány, aki a barátom csak, de 2 éve amikor kicsit a barátnőmmel összekaptunk, rám akart hajtani, de nem mentem bele a járásba.Most sincs neki barátja, sokat találkozom vele futólag, de találkozni akar velem, hogy hosszabb időt töltenénk együtt... (meki vagy valami hasonló) Én a barátnőmön kívül más lánnyal még nem csókolóztam, és ezzel a lánnyal jó esélyem lenne 1 csókra, de szeretem a barátnőm, és nem akarom megcsalni... Már ha ez megcsalásnak számítana... Meg nagyon bűntudatom lenne, már akkor is, ha a tudtán kívül találkoznék ezzel a lánnyal, de talizni is jó lenne vele már. Szerintetek találkozzak vele?
2010. szept. 11. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne.
2010. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MEgcsalásnak számít. Ha tényleg szereted ne csald meg. Ha meg akarod, hagyd el, és gyere össze a másik lánnyal... vagy esetleg megcsalhatod mégis, lehetsz görény. semmi bonyolult nincs ebben, csak el kell döntened mi a fontosabb.
2010. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem akkro találkozhatsz ha nem csalod meg semmi kézfogással a barátnödet!!! abban nincs semmi ha elmész 1X 1 jó barátoddal v hova. azért nemszolhat senki! de ha én megtudnám hogy a barátnöm megcsokolt v ki mást ott helyben tépném le mind a 2-ö nek a fejét!!:) szerintem neked sem esne jól ha a barátnöd félrelépne.
2010. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva,én tuti megsértődnék rád a barátnőd helyébe.

Úgyhogy ne ha szereted tényleg...

2010. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs de már gondolatban megcsaltad

most az, h. gyáva vagy megtenni...azaz, nincs benned annyi, h otthagyd a csajodat vagy elmondd neki ezt...


dönts el mit akarsz - és mi kell neked.

2010. szept. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele, eldumáltunk 3 órát, kézfogás, csók, semmi olyasmi nem történt. De felhívtam a barátnőm, hogy találkozom a lánnyal.
2010. szept. 12. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

király vagy(Y)

jobb ha tud róla a barátnöd mert akkor késöb nagyob bajok is lehetnek belöle aztán feljön az is h biztos félre k*rtál...

2010. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!