Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő kell, hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell, hogy neten megismert lánnyal találkozzak? 17/f

Figyelt kérdés
Tartottam magam ahhoz, hogy minnél előbb annál jobb, és pár beszélgetés és 1hét után rákérdeztem. Azt mondta, hogy ő szeretne megismerni jobban, mielőtt találkozunk. Mennyi idő kellhet? és honnan tudom, hogy már lehet-e? Nekem fontos lenne minnél hamarabb.
2011. jan. 9. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ha Te szeretnél, és ő is rábólint, akkor mi a kérdés?

beszéljétek meg, mikor értek rá és hajrá! :)

2011. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez igazából rajtatok múlik... mennyit beszélgettek, milyen mélységben és ilyesmik.

De akár mondhatod is neki, hogy ha úgy gondolja, hogy már itt az ideje, akkor szóljon.

2011. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a korkülönbségtől is függhet. De amúgy tényleg attól függ, hogy mennyit beszéltek, milyen mély kapcsolatot sikerül kialakítanotok. Mennyi idős a lány? : D
2011. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Jól csináltad.

Ő ennél egy kicsit lassabb... szerintem újabb hét múlva megpróbálhatod, és ha még akkor sem szeretne találkozni, akkor valószínű, hogy valami gond van vele. Esetleg nem is akar találkozni veled.

2011. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő most lesz 17 2 hónap múlva.
2011. jan. 9. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

ha ismered Einstein transzformációs képleteit, akkor választ kaphatsz a kérdéseidre...

viccen kivül, sztem pont azt akarja amit mondott, megismerni teged egy kicsit jobban és ez lehet 1 kis időbe fog telni, hetek akár hónapok is...

2011. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ne siesd el! Mi 2 hónapig ismerkedtünk...
2011. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gondom, hogy ismerkedni kell... csak szívesebben ismerkednék személyesen.
2011. jan. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!