Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez baj nagyon? :s (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj nagyon? :s (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Baj hogyha 12 évesen már van "pasim"?

Csak csókolózunk és kézenfogva járkálunk,ölelések..:)

Ő 14 éves!

Megérti hogy fiatal vagyok és nem akar szexet,persze én se akarok.

Szóval várjak még 3 évet a fiúkkal vagy ez így jó,hogy 17 éves koromig nem szexelek ? :)


2010. szept. 11. 22:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
Barátnőm is eldöntötte, hogy 18 éves koráig senkivel (most lesz 16), és ezt kapcsolatunk ezelőtt egy évvel is sokat mondta mikor legjobb barátok voltunk. Összejöttünk egy hónapig bírtuk...:) 15/F
2010. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni, hogy 12-14 évesen már ennyire nem bírnátok magatokkal, hogy szexelni is kell. :D Csak aztán nehogy kiégjetek 18 éves korotokra, amikor még el se kezdődött semmi.
2010. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy 17 éves koromig nincs szex.Szerintem félre olvastál valamit.
2010. szept. 13. 18:30
 14/16 A kérdező kommentje:
Jaj,oké leesett hogy értetted..Amúgy nem szeretnék kiélt rib*nc lenni 18 éves koromra,és amúgy is,tudom magam tűrtőztetni :-) Nem bírom azokata lányokat akik 12-15 évesen már nem szüzek..Visszataszítóak egytól egyig :S
2010. szept. 13. 18:33
 15/16 A kérdező kommentje:
2010. szept. 13. 18:34
 16/16 anonim ***** válasza:

miért lenne bajj?? :D

csak annyi h ne csnálj hüyleségekett..xP

a csók meg a kézenfigósdi mégokés de tovább még télleg nemenj =)

2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!