Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez baj nagyon? :s (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj nagyon? :s (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Baj hogyha 12 évesen már van "pasim"?

Csak csókolózunk és kézenfogva járkálunk,ölelések..:)

Ő 14 éves!

Megérti hogy fiatal vagyok és nem akar szexet,persze én se akarok.

Szóval várjak még 3 évet a fiúkkal vagy ez így jó,hogy 17 éves koromig nem szexelek ? :)


2010. szept. 11. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha vele leszel még sokáig biztosan, és tényleg nem szexelsz még kb. 4-5 évig akkor nem baj :)
2010. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem értitek a kérdésemet.
2010. szept. 11. 22:42
 3/16 A kérdező kommentje:
1.válaszoló köszi!:) Mondjuk ugye nem hiszek ebben az örökké tartó szerelemben,de ha szakítanánk is,és lenne még fiúm akkor se szexelnék sokáig!
2010. szept. 11. 22:43
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
ide a bökőt h két éven belül megleszel döntve :D
2010. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kkzz ***** válasza:
Értjük. Szerintem még fiatal vagy ahhoz is, hogy "pasid" legyen. Az ideális 14-15 éves kor, amikortól azt mondom oké. Egyébként még jó hogy nem akar szexet a srác, neki is van még 3-4 éve addig.
2010. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet így betervezni hidd el:)mármint azt hogy mikor fekszel le vkivel. de nem is kell neked még ezzel foglalkozni.
2010. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én eldöntöttem hogy 17 éves korom elött nem fogom elveszteni a szüzességemet...:) Köszi az eddigi válaszokat!
2010. szept. 11. 22:46
 8/16 anonim ***** válasza:

olyan jó hogy látok néha helyesírási hiba nélküli értelmesen feltett kérdést ilyen fiataloktól ^^ szerintem barátod lehet,ismerkedhettek bőven, csak egy a fontos- ne akarj idő előtt,túl korán felnőni!

érezni fogod ha eljön az ideje a dolgoknak.de úgy tényleg

2010. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem gond, viszont szerintem még nem vagy elég érett hozzá, hogy 12 évesen pasid legyen. Ez még nem igazi szerelem (véleményem szerint).
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet barátod, ha a szüleid nem tiltják. Amúgy régen én is azt mondtam, hogy 17 éves korom elött nem veszítem el, de végül 16 lett belöle, és nem bántam meg, mert életem mondhatni legszebb idöszakát éltem akkor át :) szóval ne vedd annyira komolyan ezt a dolgot, majd alakul. De neked az még odébb van. Addig is van egy csomó jó dolog amit megtehetsz a barátoddal :)
2010. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!