Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik női korosztály a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik női korosztály a legnépszerűbb a pasiknál az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 10:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#18 Én szeretem az egészséges vitát és megismerni más emberek látásmódját. A leírásodból vontam le a következtetéseket, nem a fejemből pattantak mi. Aki 15 évesen aktív nemi életet él és nincs felkészülve rá, azt vagy nem készítették fel, vagy nem akarta, hogy ezzel "zaklassák". Nem egyedi az eseted, de ettől még nem követendő példa. Csak a példa kedvéért: Nekem az első valódi kimaradásos buli előtt nagy beszélgetést tartottak a szüleim és minden pozitív és negatív dolgot elmondtak, ami az eszükbe jutott. Így tudtam, hogy gumi nélkül nem szexelek, alkalmi partnert megválogatok és soha, semmilyen körülmények között nem engedek fotót/videót. De ez csak pár példa.
2022. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az egészséges vitát, de abba számomra nem tartozik bele az, hogy látatlanban meg akarom mondani, hogy másikat hogy nevelték, hogy nem, illetve hogy milyennek kéne lennie 15 évesen mert te olyan voltál. Én naiv voltam igen, de nem a szüleim miatt. És szerintem 15 évesen még teljesen elfogadható ha valaki naiv, de te belém álltál, hogy te milyen voltál és ezáltal már elképzelhetetlen számodra hogy más másmilyen volt. Nekem erre nincs szükségem, leírom hogy traumám lett belőle és te belem allsz hogy te meg úgy kezded, hogy “hat nem tudom…”. Nem is kell hogy tudd, de ne várd mástól hogy mindenki annyira érett legyen mint amennyire te voltál. Minden jót.
2022. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, újra olvastam azt írtad furcsa, nem is az hogy nem tudod. A lényegen nem változtat. Ha azt érzem hogy megakarod érteni az én álláspontom, szívesen belementem volna egy egészséges vitába, de nem úgy tűnt hogy ez a célod. Főleg mikor írod, hogy beismertem….? Mert azt írom hogy nem vagyunk egyformák…? Mindegy, ahogy gondolod. Szép napot.
2022. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az a fontos tényező ahogy látom kimaradt a kérdésből is es a válaszokból is, hogy milyen korosztájú pasiknál.


Ugyanis nem mindegy hogy 20 vagy 50 éves az illető. Komoly kapcsolatra a többség hasonló korút keres (max 10 év +-)

2022. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
A 14-15 eves lanyok megdugatjak magukat felnott ferfiakkal aztan par evvel kesobb ugy csinalnak mintha egy 15 eves meg baba lenne :D
2022. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
11%

Az egyenjogúság jegyében fogadjuk el, hogy egyik nem sem jobb a másiknál!


Lehet itt napokig vitatkozni, de az a nagy helyzet, hogy nem lenne ennyi "pedofil incel", ha ti nők nem lennétek már tizenéves korotokban ekkora ordas nagy r.bancok!


Én 2002-2006-ig voltam középiskolás. Emlékszem már akkor is egy rakás lány a suliból ilyen 30 éves palikkal volt együtt. Volt lóvé, lehetett menni minden hétvégén Flörtbe, Palace-ba, stb.. Megvolt a betevő eki meg kóla. Mindenük megvolt a szegény , ártatlan "kislányoknak".:) Konkrétan nagyívben szartak a velük egykorú fiúk fejére.


A mai világról meg már ne is beszéljünk. Insta, face, tik-tok, youtube. Mind tele vannak tinilányokkal, akik egy szál semmiben illegetik billegetik magukat.


Ennyit a szegény ártatlan kislányokról!:)

2022. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
65%
#26 Ja értem tehát a nők hibája, hogy sok öreg pasi a gyerekekre bukik🤷🏻‍♀️
2022. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!