Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi erről a véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
Ma elgondolkoztam valamin és érdekelnének a vélemények.. 20 éves lány vagyok és a korosztályomon azt vettem észre hogy nem is állnak le olyan pasival, aki 35 alatt van.. Sőt.. És ez nekem nagyon nagyon furcsa, tudom, hogy a szerelem nem korhoz kötött, meg ezzel semmi baj nincs, de én például szerintem kicsit megijednék, ha kikezdene velem egy 30+os csávó. Az én felfogásom a fura vagy ez a jelenség maga tényleg fura?

2022. febr. 16. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Én egy embert ismerek csak, aki a nagy korkülönbséget preferálja. Mindenki más marad a +-5 éven belül, a szavaikból azt veszem ki, hogy egyáltalán nem tartják vonzónak az évtizedekkel idősebb embereket és eszük ágában sincs velük kavarni. Megvallom őszintén, bennem is van egy ilyen érzés, annyira nem mozgat meg az, akinek majdhogynem a gyereke lehetnék, mint ahogy az sem, aki az én gyerekem lehetne.


Ha pedig valaki kifejezetten nyomul rám úgy, hogy sokkal idősebb, az számomra gyomorforgató... Mindig az jut eszembe, hogy az a szerencsétlen ember mennyire lehet szellemileg elmaradva, ha ez a korosztály neki szórakoztató annyi idősen XD

2022. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te felfogásod fura. Nekem olyan évfolyamtársam volt az egyetemen aki összeállt a 60 éves professzortól kezdve a 50 éves gazdag vállalkozóig mindenkivel, de még 30-as kábítószeres séffel is, hogy elvigye Balira, de itt egyértelműen pénz volt a motiváció. Ha valóban szerelemről van szó, talán már családot akarnak vagy olyan pasit akinek van lakása, fix munkája, saját élete és nem anyukához kell feljárkálni.. Én is elég furán érezném magam egy 35 felettivel 24 évesen is, de hát ízlések és pofonok 🤷🏻‍♀️
2022. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen közegben mozogsz, de szerintem ez egyáltalán nem jellemző, sőt inkább ritka.
2022. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz közegben mozogsz. Alacsonyabb néprétegeknél gyakoribb ez és ehhez még cigánynak sem kell lenned.
2022. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak én vagyok így vele :D igen, a pénz meg a lakás sokszor játszik közre, ha egy lány a nála jóval idősebb pasit helyezi kilátásba. Ez meg a másik.
2022. febr. 16. 19:31
 6/9 A kérdező kommentje:

#3

Igazság szerint ezt most általánosanságban gondoltam,észrevétel alapján nekem is csak egykét ilyen csaj ismerősöm van aki jóval idősebbel van, nem rájuk gondoltam mikor feltettem a kérdést :D

2022. febr. 16. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem két női ismerősöm is van, akik egész világéletükben szó szerint csak apjuk korabeli férfiakhoz vonzódtak. Csak ilyen partnereik voltak. Végül mindketten férjhez mentek egy-egy, náluk kb. 20 évvel idősebb elvált férfihoz. Már több, mint tíz éve együtt van mindkét pár, gyermekeik is vannak. S nem mondható, hogy ennek a két férfinek olyan nagyon sok pénze lett volna. Nem voltak szegények sem, csak olyan középosztálybeliek. Vannak apakomplexusos nők, akiknek kimondottan csak az idős férfiak jönnek be.
2022. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Igen, én is ismerek ilyet. Hát mindenesetre nekem ez egy nagyon furcsa dolog, az én apám is csak 40 éves, lehet nekem emiatt olyan elrettentő a dolog :D

2022. febr. 16. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak a te környezetedben ilyen elterjedt. Nálam a baráti körben átlag pár év van csak a párok között olyan nullától ötig.

Én sem jöttem volna össze 20 évesen harmincassal, most 25 vagyok, a férjem idén lett 30. Néha még így is fura belegondolni, hogy basszus, ő már átlépte a harmadik X-et. Pl gyerekvállalás kapcsán, én úgy vagyok vele, hogy tök jó, ha pár éven belül összejön, akkor még mindig fiatal szülőknek számítunk majd. Aztán mindig rájövök, hogy amúgy csak én, ő már annyira nem. (Persze nem is öregnek.)

2022. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!