Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem tudom elérni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem valakivel, minden jól alakult, közvetlen volt és érdeklődő, kifejezetten lelkes. Fel akartam hívni már több napja, nem vette fel, így írtam neki, de azt még csak el sem olvasta, pedig volt azóta online. Nem mondtam neki semmi olyat, amivel megbánthattam. Mi lehet a probléma, illetve mit tehetnék? Gondoltam rá, hogy újrahívom, de azt meg már lehet, hogy túlságosan nyomulásnak venné.

Nem tiszteletlenség ezt tenni a másikkal? Vajon fog még jelentkezni egyáltalán?

29/F



2022. febr. 13. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezik is majd mond valami átlátszó kifogást. Én ezt elengedném.
2022. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most rajta a sor. Ha keres, majd elmondja, mi volt.
2022. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
Ghosting. Majd megszokod a hazudozàssal együtt.
2022. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ghostingolt. Képbe került neki egy jobb pasi. A nők ilyenek.
2022. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet megmondani. Nem akadékoskodnék, még értékelném is, hogy őszinte és így én is könnyebben le tudnám zárni.
2022. febr. 13. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy fiatal nőről van szó. A többségüktől ne várj többet, mint egy kisgyerektől. 0 felelősségvállalás és 0 önkritika jellemzi őket.
2022. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert miért kellene neki beszámolni arról, hogy éppen kivel hegeszt? Kije vagy te neki? Te minden offolt csajnak elmondod, hogy miért?

Jelezte az egyértelmű szándékát azzal, hogy nem veszi fel és nem válaszol neked. Nem vagy már gyerek, hogy vígasztalni kelljen.

2022. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: A randipartnere vagyok, vagy legalábbis voltam. Nem kell megindokolnia, hogy miért, viszont azt elmondhatná, hogy nem akar. Ha akar mond indokot, ha nem nem. Persze ez is egy jelzés, hogy nem jelentkezik, de azért ennél egyenesebb módja is van szerintem.
2022. febr. 13. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok.


Nyilván a hívkálásból és az írkálásból látja, hogy nem vagy túl népszerű a lánykonál, ha ennyire nem érted a jelzését. Ezt alá támasztja az is, hogy feltetted ezt a kérdést. Terhes vagy neki ezzel már így is, hogy nem vagytok semmilyen kapcsolatban, ezzel váltod ki belőle ezt a reakciót. Ha nem keresnéd, lehet előbb keresne ő téged, de szerintem ez a vonat már elment.

2022. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9: Azt nem mondanám, hogy nem vagyok népszerű, de ez most nem fontos.

Egyszer hívtam, de akkor se azért, mert csevegni akartam vele, hanem hogy megkérdezzek valamit. Mivel nem sikerült így elérnem, ezért megkérdeztem üzenetben. Azóta nem kerestem és nem is áll szándékomban. Ha valakinek ennyi sok, az szerintem nem az én hibám és akkor már nem is ezen múlik.

2022. febr. 13. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!