Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? Nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Nem tudom hogy összejön-e.

Figyelt kérdés

1 hét alatt több csaj számát is megszereztem, buszon, utcán stb. Az a probléma, hogy nem tudom hogyan hívjam el randira (persze mindegyiket külön-külön), hogy el is jöjjön. Már találtam ki 1 szöveget, csak nem tudom hogy sikeres-e, így gondoltam én felteszem ide.


"Szia. Azon gondolkodtam az almult 5 percben, hogy érsz-e te annyit, hogy felhívjalak. Még nem jöttem rá a válaszra, szóval most kockáztatok."


Csajok kinézete 10-es skálán 7/10-től 9/10-ig terjed.


2010. szept. 11. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

:D XDXD


Ha nekem ilyen szöveggel jönnél, egy b.a.z.d.m.e.g. kíséretében lecsapnám a telefont :)

Mert szerintem te nem érnél annyit sem, hogy egyáltalán beszéljek veled.

2010. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég bunkó kérdés, ne is haragudj. Falun élsz? Vagy szimplán 1 egoista k.csög vagy? :)
2010. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előzőnek: Ne nézd le a falusiakat,mert ez inkább a tipikus Pesti,jó a csöcsöd kőő walkman típus..
2010. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kamuuu ***** válasza:
Utolsó XDDD pesti vagyok még se beszélek így:D
2010. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen körökben mozogsz. Putris cigányoknál ez bejöhet. Értelmiségi csaj viszont úgy vágja le a telefont, hogy azt Kínában is hallani fogják.
2010. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te nem érsz annyit,hogy normális választ kapj az idióta kérdésedre...
2010. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezekböl a komikbol már leesett hogy találj ki jobb szöveget ha nem akkor leirtam de ha még mindig nem akkor hülye vagy!!XD

azért gondolkodjál hogy te mit szeretnél hallani!! ilyen dumával inkább tépkedd össze a számokat!!

2010. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha engem így hívna fel akárki, a világ leghelyesebb és legcukibb pasija, akkor is kb a menj a ...ba kifejezést használnám. ;) Mintha én csak arra várnák hogy te eldöntsd mennyit érek!
2010. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ojan szinten sértetted most meg az egész lelki világom hogy az elmondhatatlan!!!! ezzel az 1 mondatoddal. rosszabbat ugye már nemtudnál kitalálni!! ez 10 es skálán egy szép 0 át kapna.privibe ird le a csajok számát majd én elrendezem nem bizom 1 ilyen luzerre legközelebb a munkát.
2010. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!