Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó tanácsok, ha a lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tanácsok, ha a lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Üdv! Nos következő lenne a probléma. Meg kezdődött a suli és az évfolyamunkra érkezett egy hölgyemény...csinos, okos, inteligens. A helyzet az, hogy megismerkedtem vele, beszélgettünk... és a stílusa is tetszik... Nem pálzacica sőt! A probléma ott kezdődik, hogy én az első héten még nem akartam lerohanni nehogy ,,támadásnak" vegye... Így gondoltam majd jövőhéten találkozhatnánk...(kollégista) Nos megtudtam, hogy van neki barátja és tanácstalan vagyok:S Szíven szerint elhívnám, de ha az eszemre hallgatok, akkor esetleg inkább kivárnám, hogy szingli legyen... Nem utolsó szempontként vettem, hogy ha most összebarátkozom vele, akkor vajon a későbbiekben lenne-e esélyem nála vagy csak barátként fog kezelni?
2010. szept. 10. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát barátom, én pont úgyanígy voltam mint te, megtetszett a csaj, de volt barátja, randiztunk egyszer, még csók is volt... aztán egy hétre rá azt mondta hogy nem akar tőlem semmit legyünk inkább csak barátok....
2010. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
How old are you?
2010. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

1xűen nemértem az ilyen embereket.van barátja,akkor mi a f*szt akarsz?:SSS

neked semmi sem számít?minden áron galibát kell okoznod,vagy fájdalmat?nemgondolod h ha elhívod akkor a barátjának fog fájni h mással randizgat?nemértem ,hogy lehetsz ennyire önző.tiszteldd már egy kicsit azt,hogy kapcsolata van és nem pofátlankodsz bele,mert neked tetszik.

2010. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vegyél már vissza kis csillag... Még semmi nem történt csupán feltettem egy kérdést... Esetleges tapasztalatokat/tanácsokat várok nem leugatást...
2010. szept. 10. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:

... sok idétlen troll... mégis mi a fenét számít hogy hány éves? Kiderül hogy egyetemista, tehát kb 18-23 mellesleg. De ez mennyiben releváns a kérdéshez?


Nah. Szóval, azért ne add fel teljesen, több okból se. Egyrészt vannak lányok akik csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból ha már van kihez. Te csak legyél ott tehát.

Másrészt, kollégista ugye. Barátja (ha elsőéves) gondolom még otthonról van, akivel most párszáz km távolságból vannak "együtt", az ilyen távkapcsolatok pedig sokszor szétesnek, és megint csak jó ha van valaki aki mellette áll, akiből lehet utána a "váltás".

2010. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Kösz! Ez már egy lehetséges támpont...Sajnos még nem egyetem csupán középiskola, de 40-50 km távol van a hét közben a barátjától. Talán tényleg van esély, hogy előbb-utóbb a távolság miatt szakítanak. Én csak bízni tudok ebben.
2010. szept. 10. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

22:40!! Most bassz.ál már le mert megmertem kérdezni hogy hány éves!!! Na mindegy...



Am a kommenteddel egyetértek, az a baj hogy a nők nehezen akarnak egy biztos kapcsolatot feladni egy bizonytalanért.... holott lehet hogy a bizonytalan sokkal jobb lesz a jelenleginél!

2010. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!