Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit illik várni a szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik várni a szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy hónapok óta (kb 2.5- 3) ismerkedtünk egy fiúval és úgy néz ki, összeillünk, lesz komolyabb is a dologból. Érdekes szituáció, hiszen majdnem mindent tudok róla, úgy érzem ismerem és nagyon kívánom is őt. Most nem mondom, hogy holnapra tervezem, de mi lenne az az idő, amikor ebben a helyzetben ő sem nézne ribinek? Tudom, hogy ez a kapcsolatunk minőségétől is függ, de opimális esetben.

21/L


2010. szept. 10. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy illik, nem illik...ahogy jól esik.
2010. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek van igaza
2010. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, én nem bírtam volna eddig várni :))

3 hónap után ha jól megértitek egymást és bíztok a másikban kétlem hogy ribinek tartana ha akár holnap letepernéd.

2010. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval:) Azért puhatold ki, hogy ő hogyan áll a témához, elsőre szeretnek a fiúk kezdeményezni, de utalni azért lehet! Pár hónap általában amennyit várnak, nálunk 2 hónap volt a barátommal.
2010. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hű ez eléggé egyén függő. Én 1,5 hónapja voltam együtt a barátommal, és napokon belül a szülinapja következett. Az egyik ajándékom az lett volna, hogy mindenféle körítéssel odaadom magam neki. Ehelyett pár nappal előtte közölte, hogy elfogyott a türelme és dobott. Ha 17 lennél, még az volna a divat, hogy ha szeret, akkor akár fél évig is vár rád. De azon felül 1 hét is soknak számít. Szerintem ha kívánod, akkor eljött az ideje. A lényeg, hogy nem másokra, hanem a saját érzéseidre halgass. 29/L
2010. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, jöhetnek még a vélemények.

21:34 Sajnálom, tényleg jó ötlet lett volna. De jobb így..;)

2010. szept. 10. 21:40
 7/11 Kazama ***** válasza:
100%

Nálunk 1 hónap telt el!

De mondjuk ennek az is betett, hogy egyikünkhöz sem tudtunk menni és 1 hónapra rá barátokkal mentünk balatonra...


2 pár volt a csoportban, és 2 szoba a házban amit kibéreltünk, így befoglaltuk azokat, míg a többiek egymáson hevertek az alsó szinten! :D


És akkor eljött az este... :)

De nem vártunk volna ennyit, ha nincs semmi akadálya :)

2010. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21 éves vagy :) Ha kívánod ne nagyon várasd tovább, de egyszer ha adja magát a helyzet akkor nézhetsz rá "úgy" , mosoly is lehet "olyan" stb :). Én biztos nem néznélek ribinek.
2010. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. Ha kívánod, akkor adj neki szabad utat, teremts rá lehetőséget, viselkedj vele bujábban, de lehetőleg hagyd, hogy ő teperjen le. :)


Születésnapra pl. azért nem jó szexet adni, mert ez azt közvetíti a kapó félnek, hogy a szex a másik számára egy ajándék, amit ő adhat, ha úgy tetszik, kegyből. Azt gondolhatja a kapó fél, hogy őt igazából nem is kívánják, csak kötelességből teszik meg neki. Első szeretkezésnek azért sem jó továbbá, mert akkor még nincsenek összecsiszolódva, lehet, hogy nem jön össze jól először. Amin persze lehet röhögni később, de nem mindenki olyan.


Szóval szerintem a szeretkezést csak az egymás iránt érzett vágyakkal érdemes összekötni, és nem ünnepi alkalmakkal, feltételekkel, időtartamokkal.


27F

2010. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy fél év azt én is rengetegnek tartom főleg felnőtt korban. Fél évig jár két felnőtt ember és nem történik semmi ott már az egyik fél vagy homokos, vagy valami más gond van, de az biztos, hogy nem normális dolog. Én azt mondanám neki enyi idő után, hogy legyünk akkor barátok, ha ennyire nem vagyok jó nála, hogy kívánjon. 30/F
2010. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!