Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne visszautasítani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne visszautasítani, ha kiállításra akar elhívni?

Figyelt kérdés
Több randim is volt már egy férfival és eddig jól alakultak a dolgok. Tudni kell róla, hogy a hobbija a festészet és rajong érte. Nemrég megemlítette, hogy lesz egy festészeti kiállítás, amire szeretne elhívni. És nekem semmi kedvem sincs elmenni. Egyáltalán nem érdekelnek a festmények és nem is tudnék órákig festményeket nézegetni. Nem tudnék úgy tenni mintha érdekelne és nem is tudnék érdemben hozzászólni. Engem is érdekelnek a művészetek, például szeretem az irodalmat és a komolyzenét is, de a festmények soha nem vonzottak, sőt... Nagyon gáz lenne visszautasítani? Komolyabb kapcsolatban nem aggódnék, exemmel is sokat poénkodtunk azon, hogy sok mindenben mennyire nem egyezik az ízlésünk. Itt viszont még nagyon az elején vagyunk, nem szeretnék rossz benyomást kelteni.

2022. febr. 8. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az ő életében ez egy fontos pont. Mint amikor valaki kutyás, neki is fontos, hogy a leendő párja azért bírja a kutyákat. Ha ennyire untat téged az, ami őt élteti, nem biztos hogy annyira erőltetni kellene ezt a dolgot. Esetleg őszintén mondd el, hogy neked a festészet uncsi, aztán eldönti akar-e így tovább ismerkedni.
2022. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Menj el egyre, hátha megszereted. Örülj, hogy kulturálódhatsz és nem leszel suttyó.
2022. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha fontos neked ez a férfi, akkor menj el. 1-2 órát kibírsz, és a végén még akár jól is érezheted magad.
2022. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Menj el. En ugyanigy fogok bolhapiacra menni meg ilyen trambulinos izere. Cserebe o is eljonne olyan programokra, amikrol tudja, hogy engem boldogga tesznek, szamara meg nem izgalmasak.
2022. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!