Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kizáró ok nálatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáró ok nálatok ha a pasi nagyon szegény?

Figyelt kérdés

Minimális megtakarítás, vagyon 0.


F/31


2022. febr. 6. 12:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők szerint. A pasik szerint is többet kéne.
2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
IGEN
2022. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem már van vagyonom, kialakított életem. Nem kitartatni akarom magam, de azt sem akarom, hogy az illető engem pumpoljon, rajtam akarjon felkapaszkodni, "de hát neked vaaaaan" jeligével rendszert csináltatni abból, hogy kisegítsem anyagilag... közben meg egy randira nem tud elhívni. Ráadásul te még kinn is vagy Borsodban, én meg Budapesten karrierrel, saját lakásban... távkapcsolat nem érdekel, majdhogynem idegent nem költöztetnék be a lakásomba.
2022. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!