Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kizáró ok nálatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáró ok nálatok ha a pasi nagyon szegény?

Figyelt kérdés

Minimális megtakarítás, vagyon 0.


F/31


2022. febr. 6. 12:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mondjuk abbol legyen egzisztenciad, hogy nem 180-ert dolgozol, ahogy en sem es a parom sem, pedig nincs semmi extra vegzettsegunk. (O szakacs, de mar nem a vendeglatasban dolgozik.)

Lehet talalni jo melokat, mondjuk ahhoz emberileg is normalisnak kell lenni.

2022. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizetem a gyerektartás, és a hitelt, akkor marad kb ennyi, mégis van saját otthonom meg kocsim, és hobbmra is van pénzem. Pedig ugye minden hobbi drága. Nem tudom miért kell beletörődni abba, hogy valaki ennyit visz haza? Kell tanulni, meg oda menni dolgozni ahol többet adnak? Én munkanélküliként is visszaléptem egy állástól, pedig már interjún is voltam, mert közben találtam jobbat.
2022. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 akkor keress többet...
2022. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Keress tobbet, mint netto 180


Szivesen

2022. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert mèg azt a keveset is eliszod.
2022. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hiába próbálod állandóan arra fogni a sikertelenséged, és a nőtlenséged, hogy keveset keresel....


Én ismerek olyan palikat bőven, akik nem keresnek jól, mégis van szép barátnője/felesége. Véletlenül nem a személyiségeddel van baj?

2022. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Miért keressek többet? Mert a nők szerint ez túl kevés jövedelem?


De szar...

2022. febr. 6. 15:20
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

17

Dehogy kell többet keresned! Szó simcs róla, hogy kell! Megvan a jogod ahhoz, hogy egy lusta, semmirevaló, csoró alkesz legyél! Nekem viszont ahhoz van jogom nőként, hogy elutasitsalak

2022. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Balázska, nyugi, jogod van ennyit keresni, megelégedni ezzel, ami van. Senki nem mondja, hogy nem. Nyugodtan élj a jogoddal!

Ahogy a nők is élnek azzal a jogukkal, hogy olyan párt válasszanak, amilyet akarnak vagy ha ilyen nincs, akkor egyedül maradjanak.

2022. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még hányszor fogod ezt megkérdezni?
2022. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!