Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a férfi már nem is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi már nem is olyan vonzó emiatt, aki garzon lakásban lakik, hiába van saját lakása?

Figyelt kérdés
Volt pénze lakásra, de hitel nélkül egy garzonra egyelőre. Az ilyen férfira úgy tekintenek a nők, mintha még otthon lakna a szüleivel vagy lakótárssal bérelne? Mert hogy a garzon nem elég nagy két embernek, ha esetleg együtt akarnának lakni. Igaz az együtt lakást ezer más módon is meg lehet oldani, nem csak a férfihoz költözéssel, de most az érdekel mit gondol egy nő ismerkedéskor, amikor meghallja a férfinak garzonlakása van.
2022. febr. 3. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne lenne egy garzon elég nagy ket embernek??

Amugy ha beleszeretek valakibe, lesz.rom, milyen a lakása. A férjemet mikor megismertem, 38 évesen a szüleivel lakott. Nem érdekelt, én őt szerettem és kész. Ma közös lakásunk van, és közös gyerekünk.

2022. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Én örültem volna, mint majom a farkának, de egyikünknek sem volt semmije.

N

2022. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt nem írtam, de most megteszem, hogy 28 éves vagyok.
2022. febr. 3. 09:03
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Az a nem vonzó, hogy azzal akarsz csajozni, hogy ingatlanost játszol.


Rohadtul leszarom, hogy mid van, ha emberileg egy nagy nulla vagy, anyagias, kicsinyes, komplexusos, sekélyes. Nincs az a lakás, ami ezt eltakarja a szememben.

2022. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Miből sikerült ezt leszűrni? Én személy szerint nagyon örültem, amikor ismerkedéskor, kiderült, hogy a páromnak garzonja van. Nem az számított, hogy mekkora lakásban él, hanem hogy 30 éves korára meg tudta teremteni magának, önerőből. Mai napig nagyon, de nagyon büszke vagyok rá emiatt.
2022. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most tudok majd lakást venni, de úgy elszaladtak az árak, hogy valószínűleg csak garzont fogok tudni venni magamnak. Ez új fejlemény, eddig azt hittem legalább egy 1,5 szobás panelt tudok majd venni és emiatt kicsit elszontyolodtam. Csak kíváncsi vagyok a nők véleményére.
2022. febr. 3. 09:51
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyon szép teljesítmény 28 évesen. Akinek ez nem felel meg, vegyen magának nagyobbat. Egy kapcsolatban az az egyik legfontosabb, hogy legyen egy hely, ahol kettesben lehetnek. A mi első lakásunk is csak 30 M2 volt, de nagyon örültünk neki. A #4-es választ nem minősítem.

N

2022. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A garzon, az a háló + 1 külön nappali?


2 embernek kicsi. Nincs élettér.

Ha pedig jön a gyerek, akkor végképp.

2022. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Garzon az 1 szoba

Max 40nm de inkabb 30 korul

2022. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2 embernek lehet kicsi. De nem 2 embernek veszed, hanem magadnak. Majd vesztek együtt egy nagyobbat.
2022. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!