Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van pár jó ötletetek ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pár jó ötletetek ahhoz hogy ne toljak el semmit az első talin?

Figyelt kérdés

2 hete beszélgetek egy lánnyal msnen rendszeresen,aki egy nagyon aranyos,kedves,eléggé jó humorú és álomszép lány,eddig 1x úgy is beszéltünk hogy közben ment a webkameránk,tegnap este rátértem a találkozás témára...ő is szeretne találkozni aminek én nagyon örülök azt a részleteket addig még megbeszéljük mert vagy jövő héten vagy az utána levő héten lessz,csak én meg eléggé izgulok nehogy beégjek előtte és hasonlók pedig mondta nekem hogy ne izguljak mert h nem fog bántani és igaza is van:)Meg mondta hogy legyek olyan mintha egy haverral találkoznék h csak lazán:)Csak én olyan típus vagyok akinek így eleinte egy új ember előtt nehezen megy a feloldódás...am majd ha tali előtt elkérem a számát az nem gond?Meg valami olyan hely lenne jó talinak ahol ő is szeret lenni meg ahol azért én is "otthonosabban" tudok mozogni hogy nekem se legyen idegen a hely mert akkor valszeg még nehezebben tudnék megnyílni előtte de ez nem teljesen biztos és én gondoltam egy helyre amit fel is hoznék majd neki msnen csak azt se szeretném hogy emiatt azt érezze hogy neki nem számít a véleménye pedig nagyon is fontos számomra:)Akik értik a dolgukat ezen a téren az tudna adni pár jó ötletet?

Fontos!


2010. szept. 10. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, mintha már régóta ismernéd (végül is elég sok dolgot tudsz róla már), akkor nem lesz gond. Sok sikert!
2010. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a puki tilos...
2010. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na hát ,ugyanez volt nálam. :) Szóval találkozás előtt mindenkép kérd el a számát,egyrészt halld úgyis a hangját,márészt tudjatok kommunikálni,ha esetleg késne valamelyikötök vagy sem.Aztán hoz fel neki,hogy találkozzatok olyan helyen,amit mind a ketten ismertek,pl a Budapesti vagy,elmehetnétek a Deák térre vagy a Budai Várba vagy Gellért-hegyre sétálni..Romantikus is és első találkozásnak nagyon is jó,mert igazából akkor mg csak az ismerkedés megy. :) Sok sikert,ne félj,én is ilyen vagyok amúgy,de fel fogsz oldódni,bár mikor meglátod a csajt,majd ki fog esni a szíved a helyéről,de ne veszítsd el a gondolataid és ne legyél nyálas se.Egy " huh csini vagy" bőven elég,ne kezdj el mit tudom én milyen rímeket költeni zavarodottságodban. :D

18/L

2010. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen:)Am nem pestiek vagyunk így nem megyünk fel oda de azért köszi:)
2010. szept. 10. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:

mivel taliztok, valahol kell, az a Te dolgod, h így kezded:

"szerintem talizzunk a gvuzreugban" vagy

"van vmi ötleted hova ülhetnénk be?"

Ha ennyire "félsz" elhívhatnád moziba, 1,5 órát ülsz mellette, az alatt tudatosíthatod, h ő az akivel olyan jókat csevegtek msn-en, azaz egyáltalán nem első tali, csak most nincs köztetek 2 számítógép, és jobban látod ;)

aztán beszélhetsz egy kicsit a filmről, és észre se veszed, már el is repült újabb 2 óra :)


Mellesleg az is aranyos lehet, ha csak pironkodsz, meg alig tudsz megszólalni, br nem tom, ez neki mennyire jönne be.



Tel.számcsere nélkül meg ki találkozik a mai világban, nem csak Bp-en vannak dugók; sokkal szívesebben vár az ember egy "sms-sel" a kezében, h igen 1,5 óra és jövök. Anélkül olyan felültetés szaga van a dolognak. ;)

2010. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a szövegedből úgylátom h még 1 fiatal "fiúcska" vagy:D énis taliztam már pár csajjal így akiket netről ismertem meg és semmi értelme izgulni. télleg viselkedj úgy mintha már régóta ismernéd, mondd neki azt amit gondolsz... hozzáteszem én a 2. hozzászólóval sem értek egyet mer én bármikor bárki előtt fingok és böfögök:$ xD:D szal légy laza nincs miért izgulni...nemfogsz beégni előtte hiszen msn-en is tudtok beszélgetni. humorizálj az oldja a hangulatot:P sok sikert!
2010. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek:)Utolsó hozzászólónak 19 vagyok de agyilag télleg eléggé fiatal vagyok:D
2010. szept. 10. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
na mien volt a tali?:P
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk...majd hétvégén.
2010. szept. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!