Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első ottalvásnál, ha NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ottalvásnál, ha NEM akarunk semmit, egy ágyban vagy külön?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk mindketten, és nagyon-nagyon friss a kapcsolat, igazából másfél hete csattant el az első csók, és azóta nem is láttam! igaz már előtte is ismertem szeptember óta (de csak ismerős szintjén, néha jártunk össze baráti társasággal).

Nos, a hétvégén (vasárnap éjjel)ő itt alszik nálunk, mert egy programra jött és mivel külön városban lakik, már nem tudna hazamenni. A szüleim nem lesznek itthon. Mindketten szüzek vagyunk még, és SEMMIT nem akarok én legalábbis ezen az éjszakát, petting sem, semmi. Akkor ajánljam fel a vendégágyat és aludjon azon? És velem egy szobában, vagy másikban? Vagy lehet egy ágyban, ha csak összebújunk?


19/L


2010. júl. 9. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mintha ez a kérdés lett volna már egyszer... Na de mindegy.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor marad a vendégágy, de ha úgy gondolod, hogy mindkettőtöknek jól esne egy kis összebújás, akkor invitáld meg a saját ágyadba. Bár ha másfél hete nem is láttad és még csak egy csók volt, akkor szerintem maradjatok külön ágyban egyenlőre.

2010. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha összebújtok,akkor ott lesz valami!

ha tényleg nem akarsz vele együtt lenni,akkor aludjatok külön ágyon.és kész

2010. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az égadta világon nem akarsz tőle semmit,akkor jobb ha a vendég szobátokban szállásolod el.Mivel nekünk férfiaknak egy ágyban akit szeretünk nehéz megállni,hogy ne legyen érintkezés,főleg a srác még szűz,akkor meg pláne,hogy rettenetesen kívánni fog.Neked kell átgondolni.
2010. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem attól még aludhattok egy ágyban. beszéljétek meg előtte hogy még nincs itt az ideje és kész.
2010. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 1 hét után aludtunk együtt, egyikőnk se volt már szűűz, még se volt semmi.Sőt 3. hétig le se feküdtünk egymással. Szerintem aludhattok egy ágyba, ha ő is szűz nem hiszem, hogy az első együttalvásnál kezdeményezni fog.
2010. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, de én egy hét után még biztos nem aludnék együtt egy pasival.
2010. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
másfél hét még ne adjon okot a bizalomra... már az is furcsa hogy ennyi ismerettség után beengeded a a házadba!
2010. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsónak: szeptember óta ismerem egyetemről, és kb 3-4 hetente egy baráti társasággal jártunk össze esténként, csak közeli ismeretségem nem volt vele és most jöttünk össze

2010. júl. 9. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Szerintem bújjatok össze és beszélgessetek. Ha már megtörtént az első csók akkor nincs mit vesztened. Az hogy egy ágyban alszotok nem jelenti azt, hogy ott lesz valami!!! Egyébként is azt írtad, hogy friss a kapcsitok, úgyhogy nem lesz action szerintem.

2010. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát most mondanám hogy invitált be a saját ágyadba..:D DE. saját sztori: az én "barátom" nem is a barátom tulajdonképpen..hivatalosan nem vagyunk együtt, ennek ellenére minden találkozásnál szájra puszi a köszönés, és bár nem fekdüdtünk le (még) a csókok is elcsattannak kb minden 2. együtt töltött percben..:D keveset találkozunk, havonta 1-2szer, messze lakunk egymástól. ennek ellenére mindig mikor vele vagyok együtt alszunk. és sosincs belőle semmi gond:) egyszerűen jó érezni a másik közelségét. :) szel szerintem nyugodtan aludjatok együtt, előbb-utóbb úgyis az ágyadban fog kikötni:D


17/L

2010. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!