Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában hány randi, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hány randi, mennyi idős ismertség után "red flag", ha még nem definiáltátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy részről nyilván egyénfüggő, hogy ki mikor áll készen arra, hogy kimondják, hogy kapcsolatban vannak, de mi az a szint, amire már azt lehet mondani, hogy ha a másik igazán velem szeretne lenni, ennyi idő alatt eldönthette volna? Ti hány randi/mennyi idős ismertség után mondtátok ki, hogy együtt vagytok?
2022. jan. 31. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

de itt csak annyi a fobtos, hogy ne ka arjon másokka is. akkor ezt is meg lehet kérdezni, hogy akkor ugye nem kavarunk másokkal.


de így jobban értelek, ha már eleve házassági céllal ismerkedsz akkor lehet más ez.

2022. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Így van, azért lehet fontos tisztázni, hogy ettől a ponttól ne kavarjon másokkal. Innen is nézhetjük, de ez nem ugyanazt jelenti? Vagy mi másért mondaná ki valaki? Ha megbeszélem és elmegyek valakivel vásárolni, akkor a bolt ajtajához érve nem kérdezem meg, hogy "akkor most eljöttünk vásárolni, ugye?" :D Ilyen egyértelmű dolgokra nem kérdezek rá :D

Ez annak szól, hogy monogám komoly kapcsolatot keresek, és ettől a ponttól érzem azt, hogy ez kettőnkre teljesül, amibe nem fér már bele, hogy mással is kavarj innentől. Csak finomabban megfogalmazva :D

Amúgy sokan ismerkednek úgy, hogy "majd lesz valami"? Nekem nem a házasság az elsődleges itt, hanem hogy komoly. Akik "csak úgy" lazán ismerkednek, azokat nem érdekli, hogy a másik kivel meddig kavar még?

2022. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12 Én pl. extrém nehezen kötődöm, nagyon nagyon sokáig tart mire kialakul bennem, szóval nem.
2022. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 7-es válaszolóval, sajnos én is láttam már olyat (és voltam már olyan helyzetben), hogy az egyik fél komoly szándékkal ismerkedik, a másik pedig hónapokig húzza-halasztja a megállapodást-felvállalást, mindeközben természetesen másokkal is ismerkedik, aztán ha a komolyan ismerkedő fél ezt számonkéri rajta, akkor az a válasza, hogy "de hát meg sem beszéltük, hogy együtt vagyunk." Úgyhogy emiatt szerintem is biztonságosabb tisztázni.
2022. febr. 1. 14:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13 értem, ez is teljesen rendben van. Amit általános szinten elvárásként tekintek az emberek felé, az a kommunikáció. Ennyi. Mik a szándékok, mit gondolsz kettőnkről kb 1 hét, 1 hónap után. Vagy ahogy kijön, és kíváncsi vagyok rá.
2022. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlen vagyok erre a témára, hogy hű, definiáljuk, ennyire ráfüggve, de egy olyan 4-5-6 randi / max. 1 hónap után szeretném, ha tudom, hol és hogy állunk, mert ilyenkorra már jobb esetben felmerül, hogy kinek mik a távlati céljai. Ha pl. ezután azt látnám, hogy az úriember idegenek haverjaként, ismerőseként mutat be, nem pedig barátnőjeként meg teljesen normális kérdéseknél rám támad, hogy miért akarom kisajátítani / nem tartozik nekem elszámolással, az nekem red flag.
2022. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!