Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában hány randi, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hány randi, mennyi idős ismertség után "red flag", ha még nem definiáltátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy részről nyilván egyénfüggő, hogy ki mikor áll készen arra, hogy kimondják, hogy kapcsolatban vannak, de mi az a szint, amire már azt lehet mondani, hogy ha a másik igazán velem szeretne lenni, ennyi idő alatt eldönthette volna? Ti hány randi/mennyi idős ismertség után mondtátok ki, hogy együtt vagytok?
2022. jan. 31. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy egy hónap intenzív ismerkedés után ezt tudni kéne, a többi csak mellébeszélés és időhúzás.Intenzív alatt értem azt, hogy napi szintű minőségi kommunikáció zajlik, hetente több találkozóra is sor kerül.Ha kevésbé intenzív a dolog, akkor max 2 hónap.
2022. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ilyen "kimondás", egyszerűen tudtuk.
2022. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Felnőttebb fejjel való kapcsolataimban egyszer 1 hét találkozgatás, azt hiszem 4. randin mondtuk ki, jelenlegi kapcsolatomban a 2. randi után beszéltünk erről konkrétabban (1. randi előtt 2 hetet beszélgettünk).

Az ismerkedés intenzitásától függően az első találkozás után 2-4 héttel legyen már egyértelmű.

2022. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én arra emlékszem csak, hogy azt tanakodjuk, vajon napra pontosan mikortól lehetünk együtt. Gondolom első évfordulónk közeledhetett volna. :) De konkrétan kimondani, soha nem mondtuk ki, hogy jó, akkor mi együtt vagyunk.
2022. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Én sem szeretem kimondani. Nekem ez ilyen béna dolog. Minek?
2022. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam nincs ilyen, szeretek teljesen lazán állni a kapcsolatokhoz, alakul ahogy alakul. Ha jól érzem magam a helyzetben, akkor minek definiáljam, ha meg nem érzem magam jól az adott helyzetben, akkor lelépek belőle, ennyi.

Kimondani meg, hogy járunk.. Bocs, de nekem ez annyira tinis hülyeségnek tűnik, semmi szükség rá.

2022. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5ös, én is így gondoltam, hogy minek kimondani, hisz az olyan "béna". De megtörtént velem az, hogy ismerkedtem egy lánnyal 1 hétig, elhívtam randira, nagyon jól éreztük magunkat, másnap még ő hívott el, megint nagyon szuperre sikerült, egy tök romantikus pillanatban megcsókoltam, ő odáig volt meg vissza, hajnal 1re hazakísértem és hajnal 5ig beszélgettünk a padon a ház előtt, ezek után is folyamatosan beszélgettünk (minden intim dologról is), szerveztük, hogy mikor láthatjuk már legközelebb egymást. Én ekkor azt hittem, hogy egyértelmű, hogy együtt vagyunk, hiszen fél napos randik, csók, szinte megallás nélküli csetelés és találkozás, programok szervezése ment. Erre kiderült később, hogy ő a 2. randink után még elment egy sráccal randizni. Eléggé szarul esett, és kicsit lerombolta a romantikus képet bennem az összejövetelünk milyenségéről.

Épp ezért jelenlegi párommal mikor 2. randin volt csók, meg hasonló szinten voltunk már, én konkrétan kimondtam, hogy akkor együtt vagyunk, ha ő is úgy érez. Ő is furcsállta, de később megtudta a háttértörténetét ennek és így megértette teljesen.

Lehet valaki lazábban veszi, nincs vele semmi baj, de inkább hasson kicsit bénának, mert én szerettem volna tisztázni ezt. Mivel ilyen típus vagyok, egyszerre csak egy nővel ismerkedek, és viszonzott csókig fogadom el, hogy mással is ismerkedjen a randipartnerem. Nem baj ha másnak más a határ, de én inkább tisztázom ezt.

2022. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az oviban. Akkor legyünk barátok :D
2022. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

#7 nem látom, hogy miért függ össze ez a dolog azzal, hogy egyszer valaki egyszerre többekkel kavart. házasságban is megcsalják egymást pedig ott aztán a hivatal is ráüti a pecsétet.


szeritnem az, hogy ilyen félelemből kimondatot a másikkal már az elején, amikor még annyira új és friss és képlékeny minden szerintem nem fogja jobbá tenni a dolgokat. de az ilyen nagyon előre tervezőseknek lehet bejön.

2022. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 úgy függ össze, hogy amikor az ember aktívan párt keres, ismerkedik, előfordulhat, hogy egyszerre több személy is bejön a képbe. Az, hogy meddig okés az, hogy egyszerre több emberrel ismerkedik a másik, az az érdekes szempont. Mert mint mondtam, ha én beszéltem pár mondatot, vagy még csak elhívtam randira a másikat, és úgy beszél mással, esetleg leszervezás randit nekem az még rendben van. De ha már csók, miegymás van, én úgy tekintem, hogy együtt vagyunk, míg a másiknak lehet ez még nem biztos, és elmegy randizni mással, esetleg kideríti ki jobb az ágyban stb. Ez meg már nekem nem fér bele. Ennyi, kész. Csak tisztázom, hogy milyen embert keresek. Ebben nem félelem van, vagy magamhoz láncolás, egyszerűen csak kommunikálok, mint ahogy azt is kimondom az elején, hogy komolyat keresek, házasságot, gyereket szeretnék.

Olyannal jövök össze, akiben megbízok, és úgy alakítom a kapcsolatot, hogy őszinte, tabuk nélküli kommunikáció legyen, tudjak a másik dolgairól, érzéseiről, megbízzunk egymásban. Nem is csaltak meg soha. Nem a kimondott szó/ígéret meg az aláírt papír az, amitől várom a boldog kapcsolatot, hanem a kommunikáció, őszinteség, bizalom, támogatás, szeretet, tisztelet.

Persze sokaknak friss és képlékeny minden, de én meg nem megyek randira és nem csókolok meg akárkit. Exemből indultam ki, csak jelenlegi kapcsolatom elején mondtam ezt így ki, de ennyi. Egyszer volt ez velem, nemsokára el is veszem ezt a lányt, mert a fent felsorolt dolgok megvannak. És nem azért boldog a kapcsolatom vele, mert kimondtam az elején, hanem mert ő olyan, akivel mindent meg lehet beszélni.

2022. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!