Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak barátként akarnak engem?

Figyelt kérdés

csak az mert meg akarom őket ismerni, és érdekel hogy milyenek is belülről?


miben változtassak? ne akarjam őket megismerni, vagy csak csináljak úgy mintha nem érdekelne milyen is belülről?


mindig ez van...

22f


2010. szept. 9. 22:58
1 2
 11/19 soundcloud ***** válasza:
nem, csak új hely-új lányok, talán találsz olyat aki hasonlóan gondolkozik, mint te és örülni fog a közeledésednek
2010. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj, csak nem a megfelelő lányokat találod meg, csak azt a típust aki a macsó mókusokat imádja. Első körben kerüld a nagymenő, bagós csajokat. Hidd el, akad olyan akit a Te belsőd is érdekelni fog.


Egy lány aki 8 évig volt egyedül mire megtalált azt akit szintén végre az érdeket, hogy milyen belülről (nem pejoratív értelemben!!!)

2010. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.


Szerintem próbálj meg változni a külsőségek irányába, de a személyiség a legfontosabb. Ha valakit igazán szeretsz, úgyse az fog érdekelni, hogy pl.: kicsi-e a melle vagy sem, és nem is a melléért szereted. Nekem most egy jó ideje nincs bnőm, de addig nem is akarok senkivel kapcsolatot, amíg nem találom "értékesnek". És hidd el, nagyon sokat számít, hogy valójában milyenek az érzéseid. Aki szeret is, az odafigyel a személyiségedre, és ott 90% eséllyel indulsz. A többi meg ne csodálkozzon, hogyha azt találja amit keres.


Ha meg valaki csak dugni akar, akkor keresse magát gennyesre, és lesz pénze prostikra.


19f

2010. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért csak barátnak akarnak, mert ahogy fogalmazol úgy kb egy 14 éves gyerek ír!


Szóval már ebből átjön számomra, bár nem is csaj vagyok, hogy tökre le vagy maradva a fejlődésben.


Olvass többet, nézz filmeket, ne legyél felszines, és kezdj valamit az életeddel a csajokon kívül is!

2010. szept. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy két apróságon kellene csak változtatnod. Jó amit csinálsz, csak fel kellene venned néhány "bunkó" tulajdonságot, persze nem komolyan, csak olyan piszkálódás jelleggel. Azt vettem észre, hogy nagyon szeretik ezt a hölgyek, persze egy bizonyos határon belül. Ha mindig kedves és udvarias vagy, az kicsit unalmas nekik.
2010. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
23:47: nem a nagymenő, bagós csajoknál próbálkoztam. épphogy ellenkezőleg, az átlagos kinézetű, átlagosan öltözködő lányoknál!!!
2010. szept. 10. 07:38
 17/19 anonim válasza:

Fiúk-fiúk, úgy beszélteka csajokról, mintha legalábbis egyetlen érző sem lenne közöttük. Higyjétek el, még akadnak. Csak velük az az aprócska probléma van, hogy már nemigen járnak szórakozni, lévén belefáradtak a szórakozó helyeken lévő húspiacra, ahol valóban olyan lányok vannak, akik hmm...hát hogy is mondjam sokkal inkább keresnek felszínesebb pasikat. Hozzáteszem, igenis van igény, a kedves, figyelmes uriemberekre, de pl. az én tapasztalatom az az, hogy a nők már nem becsülik meg magukat és elmennek egy olyan csávóval is, aki úgy beszél velük, mint a ronggyal. Szóval, ezt mi rontjuk el. Ha egynéhány kolléganőm adna magára és nem hagyná, hogy a pasik úgy beszéljenek velük, hanem kikérnék a saját és a nőiességük nevében, akkor nem csak rongyok lennénk, hanem még létezne az őszinte tisztelet oda-vissza. Többször előfordult már velem, hogy pár mondatos beszélgetés után a pasik rögtön a "lényegre" tértek...milyen vagyok az ágyban, voltam e már többesben stb. Ha ezeket a kérdéseket kikérem maganak, akkor rögön maradi k-nak neveznek. Holott csak azt gondolom,h ogy mindennek eljön az ideje és meglehet, hogy bizonyos idő után beszélek a pasival ilyen dolgokról, de mi az, hogy annyira nem tisztelnek meg, hogy ilyen kérdéseket nyomnak?

Lehet, hogy maradinak nevezni, de azt gondolom adjuk meg a tiszteletet a másiknak azzal, hogy lefutjuk a köröket, mint régen. A pasit hagyjuk udvarolni, mi nők,meg hagyjuk magunkat elcsábulni...nekem ez lenne a normális....

2010. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

kicsit rosszul esik hogy ilyen pasinak gondolsz...

nekem nincs pofám lényegre térni ilyen módon. én csak több hét után elmondom az érzéseimet (érzéseimet, nem a szexuális vágyaimat), viszont visszautasítást sem szoktam kapni, de biztatást sem.

hiszen ha visszautasítanak nem keresem tovább a társaságukat, ezt meg nem akarják, viszont azt sem szeretnék hogy magukra hagyjam őket.

ez most mire jó?

ha eddig nem tudta viszonozni az érzéseimet ezután se tegye, mert sajnálatból nem kérek.

létezik még büszkeség is a világon!

2010. szept. 10. 15:54
 19/19 A kérdező kommentje:

javítás:

hiszen ha visszautasítanak nem keresem tovább a társaságukat, ezt meg nem akarják, viszont azt sem szeretnék hogy komolyabb kapcsolat legyen köztünk.

2010. szept. 10. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!