Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak barátként akarnak engem?

Figyelt kérdés

csak az mert meg akarom őket ismerni, és érdekel hogy milyenek is belülről?


miben változtassak? ne akarjam őket megismerni, vagy csak csináljak úgy mintha nem érdekelne milyen is belülről?


mindig ez van...

22f


2010. szept. 9. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
azért Bmeg mert ugyanolyan töketlen vagy mint én, akiknek még picit számítanak egy lányban a belső értékek, amik a korral nem változnak, és nem csak a külső alapján ítélünk meg valakit. Csak ennyi a baj, tudom magamról mégsem változtatok. De te változtass, sz@rd le nagyjából őket és összejön. Vicc az egész, de én mást nem látok csak ilyet. Nézd csak meg itt a gyk-n hány olyan kérdést találsz, hogy 'megcsalt a pasim stb. visszamenjek hozzá, meg ezzel-azzal kavar és megbocsájtok neki'. Gáz a helyzet.
2010. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
első igazad van, szarni kell mindenre és mindenkire.
2010. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

én sem tudok változni.

ill. próbáltam, eleinte flegma voltam, majd amikor előtört a csajból a vonzalom rögtön kedves és odaadó voltam. be is tett a barát kategóriába.


szerinted ezen lehet változtatni ha nagyon akarjuk? lehet más típusú ember?

2010. szept. 9. 23:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony. Én is a belsőt figyelem, így nincs is barátnőm!
2010. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a másik dolog az hogy kevés olyan lányt találok akivel lehetne valami. de azoknak csak barát lehetek.
2010. szept. 9. 23:20
 6/19 soundcloud ***** válasza:
nem vagy túl válogatós? használd ki, hogy fiatal vagy, később hiába bánkódsz
2010. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én is lesz@rom a lányokat hogy ettől váljak érdekessé és van egy olyan érzésem hogy érdeklem is őket csak olyan jól megy a lesz@rás hogy félnek közeledni hozzám.....most ebből az ördögi körből hogy szabaduljak?
2010. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

megpróbáltam másmilyen lenni, már írtam. de nem tudok.

amúgy minden csajjal csak barátok lehetnénk, kezdem úgy érezni.

2010. szept. 9. 23:23
 9/19 soundcloud ***** válasza:
bulizni sokat jársz? menj új helyekre
2010. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

miért más helyen mások a lányok?

ugyanmár...

2010. szept. 9. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!