Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki? ha igen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? ha igen mit csináljak/mondjak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: mostanában látok fent a buszon egy aranyos lányt aki mindig néz és mosolyog.Amikor leszállok akkor is folyamatosan néz és csak mosolyog aranyosan.Ez azt jelentené h tetszek neki neM?Ha igen,mégis mit kéne csinálnom? Mármint jó...oda kéne mennem hozzá(vagyne?),mert am eléggé bevagyok tojva:D Ráadásul a lány egy fejjel magasabb is.De mégis mit mondjak neki?Vagy figyeljem meg h hol szál fel és esetleg menjek oda mielőtt még a busz jönne?hisz ott mégis csak nyugodtabb a helyzet...vagy nemtudom.Szerintetek?Mit csináljak?mit mondjak nekI? Ötleteteket és Tanácsotokat nagyon várom!:)

Én 18vagyok,ő pár évvel fiatalabb lehet..


2010. szept. 9. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy fejjel magasabb? Akkor inkább hagyd.
2010. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap,csak simán vegyél egy fasza nagylevegőt és ülj oda mellé, ha ennyire tetszel neki akkor nem lehet gáz.:D
2010. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nehogymár a csajtól várd h kezdeményezzen..

szerintem is menj oda hozzá.. :)

2010. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem azzal van a probléma...hanem azzal hogy mit mondjak neki.
2010. szept. 12. 00:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért mosolyog, mert drogozik. Viccet félretéve szerintem buszon jó ötlet lenne tömegben szerezni ülőhelyet majd átadni neki. Ebből azt is látja, hogy jól nevelt és művelt vagy. Így már egy magasságban lesztek :D Ha továbbra is mosolyog rád, megkérdezheted, hova megy stb, az teljesen semleges kérdés.
2010. szept. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak néz és mosolyog akkor lehet csak egy jókedvú vidám csaj. Ennyiből mélyértelmű következtetéseket nem lehet levonni. Ha melletted üres a hely és nem ül oda, akkor nem hiszem, hogy bejössz neki.
2010. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FFDP ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy bejössz neki, hajrá, 99,9 %, hogy szívesen megismerne.
2010. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) bár nem kicsit eltérőek,de értem hogy mi a lényeg.A kérdés már inkább az hogy mit mondjak neki? hogy szólítsam le?menjek oda esetleg a buszmeg.be elé és ott?a főkérdés tehát már az hogy mit mondjak neki:S
2010. szept. 13. 16:05
 9/9 FFDP ***** válasza:

Szia, hogy vagy? Szia, megkérdezhetem hogy hívnak?

Először én is furcsálltam, hogy így menjek oda egy ismeretlen lányhoz, de ha bejössz neki, akkor szinte tökmindegy milyen szöveggel nyitsz. Gondolj arra, hogy ő még jobban akar, mint te őt :D

2010. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!